U17/JM II: ''Dominowaliśmy w każdym elemencie gry'' - Niebiescy gromią na inaugurację, cztery bramki Rotuskiego

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH 

RUCH CHORZÓW - UNIA RACIBÓRZ 8:0 

Trener Daniel Tukaj: Wynik odzwierciedla przebieg spotkania. Od początku dominowaliśmy nad przeciwnikiem i to w każdym elemencie gry. Chwała chłopakom, że pomimo wysokiego prowadzenia nadal chcieli grać i zdobywać kolejne gole, które padały po ładnych, składnych akcjach. Sytuacji bramkowych było znacznie więcej, ale tylko osiem udało się zamienić na celne trafienia, z czego aż cztery były autorstwa Roberta Rotuskiego. Mam nadzieję, że go to podbuduje oraz doda pewności i będzie pewnym punktem u nas, czy też w Lidze Centralnej. Być może szczęście przyniosły nam stroje, w których dziś zagraliśmy, a które ufundował nam "Wieki Ruch".

Bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że okażą się równie szczęśliwe w kolejnych meczach. Podsumowując cieszymy się ze zwycięstwa, ale mamy nauczkę z lat poprzednich i wiemy, że już teraz musimy koncentrować się przed kolejnym, środowym meczem.

Ruch Chorzów - Unia Racibórz 8:0 (3:0)

1:0 - Andraczke, 22 min
2:0 - Rotuski, 30 min  
3:0 - Rotuski, 45 min
4:0 - Parkitny, 46 min.
5:0 - Rotuski, 53 min
6:0 - Sadlak, 60 min
7:0 - Czajor, 68 min
8:0 - Rotuski,  78 min

Skład: Pietrzyk, Mazurek (54' Wojtala), Skop, Cużytek (54' Kwiatkowski), Sommer, Jankowski (48' Sadlak), Janicki (54' Grzyb), Wawrzyniuk (48' Czajor), Parkitny, Rotuski, Andraczke (54' Matys), trener: Daniel Tukaj, Łukasz Joniec

Następny mecz: 29.08, godz. 17.00 UMKS Trójka Czechowice Dziedzice - Ruch Chorzów

Źródło: własne