U17/CLJ: ''Powiedzieliśmy sobie parę mocnych słów'' - dwie różne połowy, hattrick Klisiewicza

CENTRALNA LIGA U17

 RUCH CHORZÓW - ŚLĄSK WROCŁAW 3:1

Trener Mateusz Michalik: Spotkanie mogło się podobać bo jedna i druga drużyna dążyla do zdobywania bramek, a nie tylko bronienia dostępu do własnej. Pomimo tego że szybko zdobyliśmy gola, to w pierwszej odsłonie nie do końca realizowaliśmy zadania taktyczne. Mieliśmy problem z organizacją gry i odbiorem piłki, a jeżeli już się udało ją przejąć, to zazwyczaj nasze akcje kończyły się na trzecim podaniu - po dwóch dokładnych w kolejnym brakowało już precyzji. W przerwie powiedzieliśmy sobie parę mocnych słów i po wyjściu z szatni widać było przemianę.

Bardzo szybko udało się nam zdobyć kolejne dwie bramki, dzięki czemu chłopcy nabrali pewności siebie i już do końca spotkania kontrolowaliśmy jego przebieg. Gratulacje dla drużyny, bo dzisiejszy mecz kosztował nas sporo zdrowia. Trzeba pamiętać, że bez pełnego zaangażowania i ciężkiej pracy z nikim nie zdobędzie się łatwo trzech punktów. 

Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 3:1 (1:0)

1:0 - Klisiewicz, 6 min 
1:1 - 39 min 
2:1 - Klisiewicz, 42 min
3:1 - Klisiewicz, 44 min

Skład: Gniełka, Rembisz, Kokot, Musiolik. Fojt (56' Miarka), Wójtowicz (58' Cioch), Wojtek, Lipp (52' Siwek), Korbecki, Swikszcz, Klisiewicz (62' Rotuski) trener: Mateusz Michalik

Rezerwowi: Pleban, Szczyrba

Kartki: -

Następny mecz: 08.09, godz. 12.00, Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

Źródło: własne