U17/JMII: ''Kolejni rywale mogą nam nie dać tyle swobody'' - skromne zwycięstwo, cenne trzy punkty w Cieszynie

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH 

PIAST CIESZYN - RUCH CHORZÓW 0:1 

Trener Daniel Tukaj: Cieszymy się ze zwycięstwa, a przede wszystkim z cech wolicjonalnych zawodników, którzy z determinacją dążyli do wygranej. Wynik 0:1 może wskazywać na to, że był to mecz wyrównany, jednak przez cały czas to my przeważaliśmy i stwarzaliśmy okazje bramkowe. Piast na dobrą sprawę zagroził nam tylko dwa razy, ale bardzo dobrze na bramce spisywał się Paweł Mieszczanin, który wybronił też sytuację "sam na sam". My natomiast po raz kolejny nie wykorzystywaliśmy okazji bramkowych i tylko nasza niemoc strzelecka sprawiła, że przeciwnik do końca meczu miał nadzieję na osiągnięcie korzystnego rezultatu, przez co zrobiło się nerwowo.

Mam nadzieję, że w kolejnych meczach nasza skuteczność będzie wyglądała już lepiej, bo kolejni rywale mogą nam nie dać na boisku tyle swobody.

Piast Cieszyn - Ruch Chorzów 0:1 (1:0)

0:1 Matys - 55 '

Skład: Mieszczanin, Wojtala (41' Kwiatkowski), Lankocz (60' Skop), Pleban, Sommer, Mazurek (52' Andres), Matys (66' Wawrzyniuk), Czajor, Rotuski (75' Panewski), Parkitny (41' Janicki), Sadlak (41' Rogułatrener: Daniel Tukaj, Łukasz Joniec 

Następny mecz: 23.09, godz. 11.00 Ruch Chorzów  - BTS Rekord 

Źródło: własne