U17/JMII: ''Nie można myśleć o pozytywnym wyniku'' - niemoc strzelecka, przegrana z ROW-em

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

  ROW 1964 RYBNIK - RUCH CHORZÓW 4:2  

Trener Daniel Tukaj: Wracamy z Rybnika na tarczy, ale naprawdę, pomimo porażki, nie musimy się wstydzić. Zmierzyliśmy się z Rybnikiem po raz drugi i o ile w pierwszym meczu byliśmy zdecydowanie słabsi i przegraliśmy zasłużenie, o tyle dzisiaj zaprezentowaliśmy się o wiele lepiej. Niestety, popełnialiśmy zbyt wiele indywidualnych błędów, co przeciwnik skrzętnie wykorzystał. Gdyby przeliczyć sytuacje stuprocentowe, mieliśmy ich o wiele więcej od ROW-u. Do przerwy przegrywaliśmy 2:0, ale wiedzieliśmy, że jeśli uda nam się zdobyć bramkę, to wynik końcowy może być dla nas korzystny.

Po przerwie, błąd indywidualny w obronie sprawił jednak, ze straciliśmy kolejnego gola, a sami trafiliśmy do siatki ROW-u dopiero przy stanie 4:0. Od tego momentu zaczęliśmy zdecydowanie dominować, udało się nam zdobyć jeszcze jednego gola, a mogło być ich przynajmniej pięć. Brawa za zaangażowanie i podejście do tego spotkania, niestety nasza bolączka w postaci braku wykorzystywania sytuacji bramkowych sprawia, że przegrywamy mecz w Rybniku. Tracąc cztery bramki na wyjeździe nie można jednak myśleć o pozytywnym wyniku.

ROW Rybnik - Ruch Chorzów 4:2 (2:0)

1:0 - 31 min.
2:0 - 39 min.
3:0 - 46 min.
4:0 - 60 min.
4:1 - Roguła, 64 min.
4:2 - Sadlak, 67 min.

Skład: Gniełka, Kwiatkowski, Lankocz (53' Cużytek), Skop, Andres (75' Wach), Czajor (66' Grzyb), Gąsior (53' Jankowski), Janicki, Sadlak, Sommer, Cioch (53' Roguła) ; trener: Daniel Tukaj, Łukasz Joniec

Rezerwowi: Parchettka, Wawrzyniuk

Następny mecz: 27.10, godz. 11.00 GKS 1962 Jastrzębie - Ruch Chorzów 

Źródło: własne