U17/CLJ: ''Plan został bardzo dobrze zrealizowany'' - wygrana z Zagłębiem Lubin

CENTRALNA LIGA U17

ZAGŁĘBIE LUBIN - RUCH CHORZÓW 1:2

Trener Mateusz Michalik: Ogromne brawa dla chłopaków za pełną determinację i serce jakie włożyli w dzisiejszy trudny pojedynek. Pierwsza połowa nie była najlepsza w naszym wykonaniu, oddaliśmy rywalom dużo pola i trzeba przyznać, że kilka razy szczęście się do nas uśmiechnęło, bo Zagłębie stworzyło sobie trzy stuprocentowe sytuacje. W przerwie zaryzykowaliśmy i zmieniliśmy ustawienie, dając tym samym zawodnikom sygnał, że oprócz mądrego ustawienia i dobrej organizacji gry, musimy również zacząć grać bardziej ofensywnie.

Ten plan został bardzo dobrze zrealizowany - zdobyliśmy dwie bramki, a mogliśmy też pokusić się o kolejne trafienia. Cieszymy się ze zwycięstwa na niełatwym terenie, bo chłopcy zagrali dzisiaj w pełni zdeterminowani, a także w końcu coraz lepiej wyglądają w działaniach obronnych. Z tego należy się cieszyć przede wszystkim. Życzymy Przemkowi Rembiszowi szybkiego powrotu do zdrowia. Jesteśmy z Tobą! 

Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 1:2 (0:0)

0:1 - Swikszcz,  52 min.
0:2 - Korbecki, 60 min.
1:2 - 77 min. 

Skład: Nowak, Musiolik, Lipp, Wojtek (41' Swikszcz), Korbecki, Klisiewicz, Wójtowicz, Matys (60' Starzyński), Pleban, Fojt, Rembisz (49' Wojatala); trener: Mateusz Michalik

Rezerwowi: Gniełka, Siwek

Żółte kartki: Nowak

Następny mecz: 03.11, godz. 13.30,   Ruch Chorzów - Chrobry Głogów

Źródło: własne