U17/JM II: ''Wygrał zespół zdecydowanie lepszy'' - rewanżujemy się i wygrywamy z liderem!

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

  BTS REKORD - RUCH CHORZÓW 3:5

Trener Daniel Tukaj: Zagraliśmy chyba najlepszy mecz tej rundy. Zresztą żeby wygrać trzeba było dzisiaj tak zagrać, bo BTS lideruje w naszej grupie. Zrewanżowaliśmy się za porażkę w pierwszym meczu, ale dzisiaj wygrał zespół zdecydowanie lepszy. Dominowaliśmy na całym boisku - w działaniach defensywnych konsekwentnie rozbijaliśmy ataki przeciwnika, a w ofensywie stwarzaliśmy sytuacje. Bramki padały po fajnych akcjach, a ręce same składały się do oklasków. Jedyny minus dzisiejszego meczu, to niewykorzystane sytuacje, bo po pierwszej połowie powinniśmy już wysoko prowadzić. Tymczasem wynik był remisowy - BTS dwa razy znalazł się pod naszą bramką i zdobył dwie bramki.

Nasza dobra gra w drugiej połowie przyniosła efekty, Rekord trafił do naszej bramki tylko raz, a my zdobyliśmy trzy gole i zeszliśmy z boiska zwycięscy. Na pochwałę zasługuje dzisiaj cały zespół, bo byliśmy lepsi  indywidualnie, lepiej też funkcjonowaliśmy jako drużyna. Słowa uznania dla rezerwowych, którzy weszli na boisko i swoją obecnością dali wielki plus. Życzylibyśmy sobie oglądać więcej takich meczów w przyszłości. 

BKS Rekord - Ruch Chorzów 3:5 (2:2)

0-1 Sadlak, 6'
1-1 Rekord, 19'
2-1 Rekord. 26'
2-2 Sommer 33' (karny)
2-3 Rotuski 45'
2-4 Rotuski 59' (karny)
3-4 Rekord, 78'
3-5 Cużytek, 81'

Skład: Biecki, Andres, Cużytek, Kwiatkowski, Miarka, Czajor, Jankowski, (72' Mazurek), Janicki (52' Gąsior), Sadlak (62' Sadlak), Sommer,(68' Sommer), Rotuski (75' Wach)  trener: Daniel Tukaj, Łukasz Joniec

Kartki: Wach (żółta)

Następny mecz: 17.11, godz. 11.00  Ruch Chorzów - TS Podbeskidzie (Filarowa)

Źródło: własne