U17/JM II: ''Wraca koszmar poprzedniej rundy'' - Raków lepszy o jedną bramkę /foto/

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

  RUCH CHORZÓW - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 1:2 

Trener Daniel Tukaj: Uważam, że dzisiejsze spotkanie było dosyć wyrównane i z jego przebiegu zasługiwaliśmy co najmniej na jeden punkt. Zagraliśmy zdecydowanie lepiej w pierwszej połowie, gdzie stworzyliśmy trzy dogodne sytuacje, z których powinniśmy zdobyć gole. Po przerwie nasza gra była jednak słabsza. Oddaliśmy zawodnikom z Częstochowy pole gry, dzięki czemu skutecznie nas skontrowali, a następnie podwyższyli wynik po stałym fragmencie gry i naszym złym ustawieniu.

Pomimo tego potrafiliśmy zdobyć bramkę kontaktową, ale zabrakło czasu, aby doprowadzić do remisu Jak powiedziałem na początku szkoda tego meczu, bo dzisiaj chłopcy włożyli w niego dużo serca. Wraca jednak koszmar poprzedniej rundy, gdzie niewykorzystane sytuacje powodowały, że nie wygrywaliśmy. Pozostaje nam pracować dalej i mam nadzieję, że będziemy skuteczniejsi. 

Ruch Chorzów - RKS Raków Częstochowa 1:2 (0:0)

0-1 - 50 min
0:2 - 78 min.
1:2 - Reichel, 80 min.

Skład: Szczyrba - Reichel, Skop, Musiolik, Miarka (65' Roguła), Wojtek (72' Wawrzyniuk), Sadlak, Parkitny (78' Cużytek), Grzyb (68' Czajor), Kwiatkowski (82' Parchettka), Kawalec   trener: Daniel Tukaj

Rezerwowi: Biecki

Kartki: 

Następny mecz: 23.03, godz. 11.00  Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 

Źródło: własne