U17/JM II: ''Chcielibyśmy wynik poprzeć dobrą grą'' - z Sosnowca wracamy z bagażem trzech punktów

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

  ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW 1:2 

Trener Daniel Tukaj: Po tym meczu możemy powiedzieć, że wynik był lepszy niż gra. Podejmowaliśmy zbyt dużo złych decyzji i sami utrudnialiśmy sobie grę. Do tego nierówne boisko trawiaste również nam nie pomagało. Akcje były szarpane i brakowało płynności. Pomimo tego, potrafiliśmy stworzyć kilka sytuacji i to, co powtarzam po każdym meczu, ich niewykorzystywanie powoduje u nas wkradanie się nerwowości.

Dobrze jednak, że chłopcy pokazali trochę charakteru, potrafili dwukrotnie objąć prowadzenie i utrzymać je do samego końca. Szkoda, że zabrakło chłodnych głów po końcowym gwizdku, bo to, co się wydarzyło, nie należało do zachowań sportowych. Niektórzy będą teraz mieli trochę czasu, żeby przemyśleć swoje zachowanie. Na pewno cieszymy się z trzech punktów, ale w następnym meczu chcielibyśmy wynik poprzeć dobrą grą. I na tym się skupimy. 

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 1:2 (1:1)

0-1 - Skop, 41 min.
1:1 - 49 min.
1:2 - Kawalec, 83 min.

Skład: Gniełka, Reichel, Skop (55' Cużytek), Kokot, Parkitny, Raczyński, Roguła (55' Fojt), Sadlak, Czajor (70' Grzyb), Kwiatkowski (64' Wawrzyniuk), Kawalec trener: Daniel Tukaj

Rezerwowi: Biecki, Cużytek

Kartki: Reichel (żółta), Fojt (czerwona)

Następny mecz: 31.03, godz. 14.30  Ruch Chorzów - KS Skra Częstochowa 

Źródło: własne