U17/JM II: ''Trzeba pochwalić całą osiemnastkę'' - dwie bramki na wagę trzech punktów ze Skrą

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

 RUCH CHORZÓW - SKRA CZĘSTOCHOWA 2:0 

Trener Daniel Tukaj: Zagraliśmy dzisiaj lepiej niż ostatnio. Zrealizowaliśmy plan, a wygrana była poparta dobrą grą. Nie było jednak idealnie, zdarzyło nam się kilka błędów. Przeciwnik bardzo dobrze czuł się w niskim pressingu, przez co mieliśmy problem w ataku pozycyjnym. Poza tym Skra dobrze przechodziła do ataku szybkiego i już na początku, po jednej z akcji mogliśmy stracić bramkę. Udało się nam jednak wyjść na prowadzenie po strzale z dystansu i od tego momentu graliśmy zdecydowanie lepiej.

Przeciwnik ustawił się wyżej, dzięki czemu mieliśmy więcej miejsca na przeprowadzanie akcji ofensywnych. Szkoda tylko, że zdobyliśmy jeszcze tylko jedną bramkę, bo mieliśmy jeszcze kilka sytuacji, ale szwankowała skuteczność. Trzeba dziś pochwalić całą osiemnastkę, bo wszyscy, którzy pojawili się na boisku dobrze się zaprezentowali. 

Ruch Chorzów - Skra Częstochowa 2:0 (1:0) 

1:0 - Gzieło, 36 min.
2:0 - Kawalec, 63 min.

Ruch Chorzów: Szczyrba, Reichel, Kokot, Musiolik, Parkitny (65' Grzyb), Wojtek (80' Wawrzyniuk), Roguła (55' Kwiatkowski), Siwek (60' Raczyński), Sadlak, Gzieło (74' Czajor), Kawalec (80' Cużytek)

Rezerwowi: Biecki; Trener: Daniel Tukaj

Kartki: Musiolik (żółta)

Następny mecz: 06.04, godz. 11.00 Ruch Radzionków - Ruch Chorzów

Źródło: własne