CLJ: Wielkie Derby Śląska w Chorzowie oraz mecz z ''czerwoną latarnią'' w Toruniu - wynik LIVE na Facebook'u

Już jutro, na boisku bocznym przy Cichej 6 dojdzie do derbowego meczu Ruchu z Górnikiem Zabrze w rozgrywkach CLJ U’17. Wcześniej juniorzy starsi powalczą na wyjeździe z "czerwoną latarnią", Elaną Toruń.

Spotkanie Ruchu z Górnikiem będzie starciem na szczycie tabeli grupy C Centralnej Ligi Juniorów U’17. Oba zespoły dzieli zaledwie jeden punkt. W poprzedniej kolejce „Niebiescy” przegrali na wyjeździe z Zagłębiem Lubin tracąc pierwsze punkty w rundzie wiosennej. Potknął się również Górnik zaledwie remisując na własnym terenie z ostatnią w tabeli Odrą Opole. Szykują się spore, derbowe emocje. Zapraszamy na Cichą i zachęcamy do wsparcia naszego zespołu!

 UCLJ U’17: Ruch Chorzów – Górnik Zabrze, 18 kwietnia (czwartek), godz. 13:00; Cicha 6 (boisko boczne).

W samo południe do walki o ligowe punkty ruszą także nasi juniorzy starsi. Podopiecznych trenera Ireneusza Psykały czeka wyjazdowe spotkanie z Elaną Toruń. Wynik tego meczu wydaje się kluczowy w kontekście walki o utrzymanie w Centralnej Lidze Juniorów U’18. Na 7 kolejek przed końcem sezonu „Niebiescy” zajmują w tabeli 14. miejsce i do bezpiecznej pozycji tracą 8 punktów. Z kolei Elana plasuje się na ostatniej lokacie i traci do Ruchu cztery „oczka”. Trzymamy kciuki za naszą drużynę i liczymy na powrót do Chorzowa z kompletem punktów.

CLJ U’18: Elana Toruń – Ruch Chorzów, 18 kwietnia (czwartek), godz. 12:00.

Wynik "na żywo" z obu spotkań dostępny będzie na naszym FACEBOOK'u.