Dziś półfinały Mistrzostw Śląska!

W dniu dzisiejszym odbędą się mecze półfinałowe Mistrzostw Śląska. Drużyna Ireneusza Psykały zmierzy się w Chorzowie z Zagłębiem Sosnowiec U19, z kolei zespół Mateusza Michalika zmierzy się na wyjeździe z Rozwojem Katowice U17. 

Przypomnijmy, że juniorzy starsi w meczu ćwierćfinałowym pokonali Górnik Zabrze w rzutach karnych 5:3 (w regulaminowym czasie gry padł remis 1:1). Sosnowiczanie z kolei zameldowali się w półfinale po zwycięstwie nad Gwarkiem Zabrze. Dodajmy, że w drugiej parze Stadion Śląski Chorzów zmierzy się z Tyskim Sportem.

Spotkanie finałowe odbędzie się 22 czerwca w Turzy Śląskiej.

MISTRZOSTWA ŚLĄSKA U19 

12.05, godz. 14.30  Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec - boisko przy ul. Lompy, Chorzów

Dla naszych juniorów młodszych będzie to pierwsze starcie o mistrzowski tytuł. Niebiescy zmierzą się w nim ze zwycięzcą I Ligi Wojewódzkiej, Rozwojem Katowice, natomiast w drugim z meczów półfinałowych Górnik Zabrze podejmować będzie Tyski Sport. 

Od wyniku dzisiejszego spotkania Niebieskich zależeć będzie termin rozegrania finału - w przypadku wygranej naszego zespołu odbędzie się on 16 czerwca, w przypadku tryumfu katowiczan tydzień później, tj. 23 czerwca. Sytuacja ta jest spowodowana zaplanowanymi na 15 oraz 19 czerwca barażami o awans do CLJ-U17 z udziałem Rozwoju. Finał zostanie rozegrany w Ornontowicach. 

MISTRZOSTWA ŚLĄSKA U17 

12.05, godz. 17.00  Rozwój Katowice - Ruch Chorzów, boisko przy ul. Alfreda 1

Wyniki "na żywo" z obu spotkań znajdziecie na naszym FACEBOOK'u!

Źródło: własne 

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności