1999: Wygrana z Unią

W dniu 25 maja drużyna Ruchu Chorzów SA 99' rozegrała mecz mistrzowski z KP "Unia" Racibórz. Spotkanie odbyło się w nietypowym miejscu bo na bocznym boisku stadionu przy Cichej. Aura tego meczu posłużyła naszym zawodnikom, którzy pewnie wygrali 5:0.

 

Przewaga naszej drużyny od początku nie podlegała dyskusji, a do tego zawodnicy stworzyli bardzo dużo ciekawych i szybkich akcji, co zaowocowało pięcioma bramkami. Goście przeprowadzili tylko jedną groźną akcję, po której mieli rzut karny, ale nasz bramkarz stanął na wysokości zadania i pewnie chwycił strzał z 11 metra.

RUCH CHORZÓW SA - KP "Unia" Racibórz 5:0  (2:0)

Ruch: Grabara - Rodasik, Sikora, Górecki, Starzyński(Przybysz) - Piwko(Olszewski), Kieca(Sadlak), Ogiński\(Pawlas), Nowakowski - Lewandowski(Michalski), Pisarek.

Bramki:
3 min.- Pisarek (Kieca)
21 min.- Lewandowski (Kieca)
27 min.- niestrzelony karny
60 min- Lewandowski (Pawlas)
76 min.- Michalski (Pisarek)
80 min.- Pisarek (Nowakowski)

 

 

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności