1999: Podwójne zwycięstwo!

W środę - 28.05.2014 i niedzielę - 01.06.2014 nasza drużyna rozegrała dwa mecze w Śląskiej Lidze Trampkarzy 1999 rocznika. Stało się tak, gdyż mecz z GKS-em Tychy został przeniesiony z 08.06.2014 na środę. Obydwa mecze nasza drużyna pewnie zwyciężyła podtrzymując tym samy dobrą passę.

 

Pierwszy mecz nie obfitował w dużą ilość sytuacji podbramkowych, ale mimo to nasza Ruch pewnie wygrał na wyjeździe z GKS Tychy. W drugim meczu natomiast działo się bardzo dużo, zarówno pod naszą bramką, jak i bramka naszego przeciwnika, czyli GKS-u Katowice. Ten mecz również wygraliśmy, odrabiając straty od wyniku 0:2. Za co należą się wielkie brawa dla naszej drużyny.


GKS Tychy - RUCH CHORZÓW SA 0:2 (0:1)

Ruch: Grabara - Rodasik, Sikora, Kieca, Starzyńsk (Sadlak) - Pawlas(Olszewski), Górecki, Nowakowski, Piwko(Przybysz) - Pisarek, Lewndowski(Michalski).

Bramki:
20 min. Lewandowski (Nowakowski)
70 min. Pisarek (Michalski)

GKS Katowice - RUCH CHORZÓW SA  2:4 (2:2)

Ruch: Grabara - Rodasik (Michalski), Małecki, Górecki, Starzyński (Przybysz)- Piwko (Lewandowski), Sikora (Pawlas), Olszewski (Kieca), Nowakowski (Sadlak)- Pisarek, Ogiński.

Bramki:
6 min.- strata bramki
15 min.- strata bramki
25 min.- Pisarek (Sikora)
38 min- Samobójcza GKS (po rożnym Nowakowskiego)
52 min.- Pisarek (Sikora)
56 min. Piwko

 

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ROZGRYWKI LIGOWE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności