Kolejni juniorzy trenują z I drużyną Ruchu!

Tomasz Wójtowicz został dziś włączony do treningów z pierwszą drużyną Ruchu Chorzów! Na tym jednak nie koniec dobrych wiadomości! Do zajęć z seniorami powrócił również Piotr Starzyński!  

Tomek urodził się 19 grudnia 2003 roku i jest związany z naszą Akademią od początku swojej przygody z piłką. W roku 2017, występując w Kadrze Śląska, został brązowym medalistą Mistrzostw Polski. Jako zawodnik ofensywny gra na pozycji napastnika lub skrzydłowego. 

Piotrek urodził się 21 stycznia 2004 roku i był już zapraszany wcześniej na zajęcia z pierwszą drużyną. W szeregi Niebieskich dołączył latem 2017 roku przychodząc z UKS-u Ruch Radzionków na zasadzie transferu definitywnego. Jako skrzydłowy jest regularnie powoływany do Reprezentacji Polski w swojej kategorii wiekowej. 

 Wartym podkreślenia jest fakt, że na treningach seniorów pojawiają się nie tylko uzdolnieni zawodnicy z naszej Akademii, ale i Uczniowskiego Klubu Sportowego Ruch Chorzów! Do zajęć z I drużyną został również włączony napastnik zaprzyjaźnionego UKS-u, Kamil Janawa!

Gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju!


 Źródło: własne 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności