Liga na finiszu - zapowiedź tygodnia

Część z naszych drużyn zakończyła już zmagania ligowe, jednak dla pozostałych piłkarskie emocje wciąż jeszcze są aktualne.
W ciągu najbliższych dni zostanie rozegranych sześć spotkań, w których młodzi ,,Niebiescy'' powalczą o punkty. Rozegramy jedynie dwa spotkania w roli gospodarza, a relacje ze wszystkich spotkań znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Sobotę rozpoczniemy od dwóch spotkań na szczeblu ogólnopolskim, które odbędą się w samo południe. Drużyna trenera Pawła Drapały występująca w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych podejmie na własnym obiekcie Górnik Zabrze. Nasz zespół traci trzy punkty do liderującego Rakowa Częstochowa i jeden do zabrzan.

O tej samej porze występująca w Makroregionalnej Lidze drużyna juniorów starszych rozegra wyjazdowy mecz z Pomologią Prószków, a po południu czeka nas jeszcze spotkanie juniorów młodszych występujących w II Wojewódzkiej Lidze. Przeciwnikiem drużyny trenera Daniela Tukaja będzie Rozwój Katowice.

W niedzielę odbędzie się tylko jedno spotkanie, gdzie liderująca w tabeli z kompletem punktów drużyna trampkarzy rozegra pod wodzą trenera Piotra Bogusza wyjazdowe spotkanie z FC Będzin.

Z kolei w środę juniorzy starsi rozegrają rewanżowe spotkanie z Pomologią Prószków, a mecz ten odbędzie się o godzinie o godzinie 12 w Chorzowie.
W czwartek czeka nas, także kolejne w tym tygodniu spotkanie trampkarzy. Tym razem ich przeciwnikiem będzie plasująca się na ostatnim miejscu podium drużyna Pogoni Imielin.

Powodzenia, Niebiescy!

Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności