ŚLJM: Pierwsze oraz siódme miejsce w Łaziskach

1 lutego, przebywający na obozie zimowym w Kamieniu juniorzy młodsi udali się do Łazisk, gdzie wzięli udział w turnieju halowym o Puchar Burmistrza Miasta.
Do walki o najwyższy stopień podium przystąpiło w sumie dziesięć drużyn, w tym dwie reprezentujące barwy naszego Klubu, które składały się z połączonych sił chłopców rocznika 1998 oraz młodszych.
Zadowolenia z możliwości skonfrontowania umiejętności na tle innych zespołów nie kryli trenerzy Mateusz Markiewicz oraz Mateusz Michalik.

Obaj nasi szkoleniowcy zgodnie podkreślali, że bardzo cieszy ich postawa zawodników, którzy pomimo dużych obciążeń treningowych na obozie zaprezentowali się naprawdę dobrze, przewyższając rywali szczególnie w elemencie motoryki.
W trakcie imprezy nasi młodzi piłkarze mieli okazję zmierzyć się z takimi zespołami jak: GKS Tychy, BKS Sparta Katowice, Wyzwolenie Chorzów, GLKS Wilkowice, RKP Rybnik, Unia Racibórz, reprezentacja Powiatu Mikołowskiego, Unia Racibórz oraz Rozwój Katowice.
Dwa ostatnie z wymienionych zespołów były równocześnie przeciwnikami Niebieskich w ostatecznej walce o końcową lokatę - w meczu o miejsce siódme raciborzanie ulegli Ruchowi 2:7, natomiast w meczu o najwyższy stopień podium Rozwój musiał uznać wyższość naszej drużyny przegrywając 2:4.
Zaszczytny tytuł najbardziej wartościowego gracza turnieju (MVP) został przyznany Mikołajowi Michnie! Gratulujemy!

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Ruch Chorzów I
2. Rozwój Katowice
3. Powiat Mikołowski
4. Wyzwolenie Chorzów
5. RKP Rybnik
6. Sparta Katowice
7. Ruch Chorzów II
8. Unia Racibórz
9. GKS Tychy
10. GLKS Wilkowice

 


PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności