ŚLJM II: Determinacja kluczem do zwycięstwa

Z pojedynku derbowego pomiędzy UKS-em Ruch Chorzów a naszą drużyną juniorów młodszych z II Ligi Wojewódzkiej górą wyszli gospodarze, którzy jako zespół bardziej zdeterminowany i żądny zwycięstwa pokonał drużynę Daniela Tukaja i Mateusza Markiewicza 3:1.

Jak na derby przystało był to mecz walki. Podsumowując można powiedzieć, że UKS był bardziej zdeterminowany, dzięki czemu wygrał mecz i zdobył trzy punkty.

Brakowało nas troszkę w środku pola, niektórzy nie weszli dobrze w mecz, co też odbiło się na naszej grze. Na pewno nie graliśmy tego, co potrafimy. Przeciwnicy wyprzedzali nas o krok, niemal zawsze byli przed nami, my z kolei mieliśmy bardzo spowolniony czas reakcji. Ale nie poddajemy się, walczymy dalej, aby jeszcze w tej rundzie się zrewanżować. Myślę, że to się uda - powiedział trener Mateusz Markiewicz

UKS Ruch Chorzów - Ruch Chorzów 3:1 (1:1)

Bramki Ruch Chorzów: Nowakowski

Skład: Konstanty - Wieczorek (63' Michalski), Pielot (76' Głąb), Górecki, Olszewski - Kieca, Bargiel, Sylwa (53' Zięba), Nowakowski - Piwko (63 Pawlas), Pisarek (67' Ryłko)

Rezerwowi: Zięba, Ryłko, Głąb, Pawlas, Michalski

Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności