ŚLJM I: Z Bielska z kompletem punktów!

Nasi juniorzy młodsi występujący w I Lidze Wojewódzkiej nie zwalniają tempa i dopisują na swoim koncie kolejne trzy punkty. Tym razem w meczu wyjazdowym pokonali depczące im w tabeli "po piętach" BBTS Podbeskidzie Bielsko - Biała 3:2.

Uważam, że w pierwszej połowie gra była mocno wyrównana, natomiast my wykorzystaliśmy dwie sytuacje, więc można się cieszyć, że byliśmy skuteczni. W 25 sekundzie

drugiej połowy straciliśmy niepotrzebnie bramkę, przez co w nasze poczynania wkradła się nerwowość. Za krótko utrzymywaliśmy się przy piłce, brakowało uspokojenia sytuacji na boisku. Na szczęście udało nam się podwyższyć wynik na 3:1, jednak do końca musieliśmy się bronić przed mocno atakującym, szczególnie prawą stroną, przeciwnikiem. Cieszę się, że chłopcy zagrali na wysokim poziomie, a wolą walki i determinacją pokazali co oznacza niebieski charakter - podsumował spotkanie trener Mateusz Michalik.

BBTS Podbeskidzie B-B - Ruch Chorzów 2:3 (0:2)

Bramki Ruch Chorzów: Lewandowski 10', 37', Starowicz 60

Bramki BBTS: 41' 72'

Skład: Wąchała - Starzyński, Świtała (41 Czajkowski), Michna, Małkowski, Lewandowski, Lajblich, Sikora, Żukowski, Starowicz, Milota (50 Mazur)

Rezerwowi: Piekarski, Ogiński, Czajkowski, Mazur

Żółte kartki: Czajkowski, Mazur, Starowicz

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności