U17: ''Dawno nie mieliśmy takiej inauguracji'' - Polonia Bytom wypunktowana!

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

  RUCH CHORZÓW - BS POLONIA BYTOM 3:0 

Trener Daniel Tukaj: Dawno nie mieliśmy takiej inauguracji. Myślę , że kilka męskich rozmów w tygodniu przyniosło efekt, bo widać było zaangażowanie i mobilizację wśród chłopaków, którzy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Trzeba powiedzieć, że pierwsza połowa była w miarę wyrównana, jednak w drugiej to my przejęliśmy inicjatywę, więc zwycięstwo jest jak najbardziej zasłużone. Na początku spotkania popełnialiśmy zbyt dużo błędów w rozegraniu i przeciwnicy tworzyli z tego sytuacje, jednak po przerwie zagraliśmy zdecydowanie lepiej i przyniosło to efekt. Myślę, że z takim zaangażowaniem możemy być spokojni o kolejne mecze. 

CLJ U17: ''Musimy zapomnieć o pierwszej połowie'' - Raków lepszy o jedną bramkę

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U17

  RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - RUCH CHORZÓW  2:1

Trener Paweł Drapała: W pierwszej połowie mieliśmy trochę szczęścia, bo powinna się ona zakończyć wysokim prowadzeniem Rakowa. Graliśmy ospale, a rywale coraz częściej dochodzili do klarownych sytuacji zdobywając jedną bramkę po tak naprawdę wielu okazjach podbramkowych. Po słabej pierwszej połowie wyszliśmy po przerwie pewni siebie, a nasza gra wyglądała już lepiej i stwarzaliśmy większe zagrożenie bramce przeciwnika. Po naszym naporze Raków strzelił sobie gole samobójczego, a my tworzyliśmy kolejne sytuacje, których niestety nie wykorzystaliśmy. Przeciwnicy wykorzystali za to rzut karny i niestety przegraliśmy to spotkanie. Musimy zapomnieć o pierwszej połowie, bo druga pokazała, że potrafimy grać. Teraz patrzymy już na kolejne spotkanie z Rozwojem.

U17: ''Jesteśmy optymistycznie nastawieni'' - na początek wiosny Polonia Bytom

Juniorzy młodsi rozpoczną rundę wiosenną od domowego pojedynku z Polonią Bytom, jaki zaplanowany został na sobotę, 20 marca o godz. 15.00.

W ramach rozgrywek II Ligi Wojewódzkiej Niebiescy zmierzą się ponadto z Rozwojem Katowice, Ruchem Radzionków, UKS-em Ajax Częstochowa, UKS-em Ruch Radzionków, UKS-em Ruch Chorzów, MKS-em Zaborze oraz Zagłębiem Sosnowiec. 

Trener Daniel Tukaj: Jak co roku naszym celem jest utrzymanie drugiej ligi, ale nadrzędnym celem zawsze jest rozwój wszystkich chłopaków i to, aby trafili do drużyny Centralnej Ligi Juniorów U17 jeszcze w tej rundzie lub do, miejmy nadzieję CLJ U19, w przyszłym sezonie. Jeśli chodzi o okres przygotowawczy to został on dobrze przepracowany.

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

TESTY KWALIFIKACYJNE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności