Terminarz : // U17 II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Kolejka 1

sobota, 25.08.2018
11:00 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice-KS ROW 1964 Rybnik_ - _
11:00 Ruch Chorzów S.A.-KS Unia Racibórz_ - _
11:00 GKS Radziechowy-Wieprz-TS Podbeskidzie S.A._ - _
11:00 GKS Pniówek 74 Pawłowice-BTS Rekord_ - _

Kolejka 2

środa, 29.08.2018
17:00 KS ROW 1964 Rybnik-BTS Rekord_ - _
17:00 TS Podbeskidzie S.A.-GKS Pniówek 74 Pawłowice_ - _
17:00 KS Unia Racibórz-GKS Radziechowy-Wieprz_ - _
17:00 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice-Ruch Chorzów S.A._ - _

Kolejka 3

sobota, 01.09.2018
11:00 Ruch Chorzów S.A.-KS ROW 1964 Rybnik_ - _
11:00 GKS Radziechowy-Wieprz-UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice_ - _
11:00 GKS Pniówek 74 Pawłowice-KS Unia Racibórz_ - _
11:00 BTS Rekord-TS Podbeskidzie S.A._ - _

Kolejka 4

sobota, 08.09.2018
11:00 KS ROW 1964 Rybnik-TS Podbeskidzie S.A._ - _
11:00 KS Unia Racibórz-BTS Rekord_ - _
11:00 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice-GKS Pniówek 74 Pawłowice_ - _
11:00 Ruch Chorzów S.A.-GKS Radziechowy-Wieprz_ - _

Kolejka 5

sobota, 15.09.2018
11:00 GKS Radziechowy-Wieprz-KS ROW 1964 Rybnik_ - _
11:00 GKS Pniówek 74 Pawłowice-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 BTS Rekord-UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice_ - _
11:00 TS Podbeskidzie S.A.-KS Unia Racibórz_ - _

Kolejka 6

sobota, 22.09.2018
11:00 KS ROW 1964 Rybnik-KS Unia Racibórz_ - _
11:00 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice-TS Podbeskidzie S.A._ - _
11:00 Ruch Chorzów S.A.-BTS Rekord_ - _
11:00 GKS Radziechowy-Wieprz-GKS Pniówek 74 Pawłowice_ - _

Kolejka 7

sobota, 29.09.2018
11:00 GKS Pniówek 74 Pawłowice-KS ROW 1964 Rybnik_ - _
11:00 BTS Rekord-GKS Radziechowy-Wieprz_ - _
11:00 TS Podbeskidzie S.A.-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 KS Unia Racibórz-UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice_ - _

Kolejka 8

sobota, 06.10.2018
11:00 KS ROW 1964 Rybnik-UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice_ - _
11:00 KS Unia Racibórz-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 TS Podbeskidzie S.A.-GKS Radziechowy-Wieprz_ - _
11:00 BTS Rekord-GKS Pniówek 74 Pawłowice_ - _

Kolejka 9

sobota, 13.10.2018
11:00 BTS Rekord-KS ROW 1964 Rybnik_ - _
11:00 GKS Pniówek 74 Pawłowice-TS Podbeskidzie S.A._ - _
11:00 GKS Radziechowy-Wieprz-KS Unia Racibórz_ - _
11:00 Ruch Chorzów S.A.-UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice_ - _

Kolejka 10

sobota, 20.10.2018
11:00 KS ROW 1964 Rybnik-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice-GKS Radziechowy-Wieprz_ - _
11:00 KS Unia Racibórz-GKS Pniówek 74 Pawłowice_ - _
11:00 TS Podbeskidzie S.A.-BTS Rekord_ - _

Kolejka 11

sobota, 27.10.2018
11:00 TS Podbeskidzie S.A.-KS ROW 1964 Rybnik_ - _
11:00 BTS Rekord-KS Unia Racibórz_ - _
11:00 GKS Pniówek 74 Pawłowice-UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice_ - _
11:00 GKS Radziechowy-Wieprz-Ruch Chorzów S.A._ - _

Kolejka 12

sobota, 03.11.2018
11:00 KS ROW 1964 Rybnik-GKS Radziechowy-Wieprz_ - _
11:00 Ruch Chorzów S.A.-GKS Pniówek 74 Pawłowice_ - _
11:00 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice-BTS Rekord_ - _
11:00 KS Unia Racibórz-TS Podbeskidzie S.A._ - _

Kolejka 13

sobota, 10.11.2018
11:00 KS Unia Racibórz-KS ROW 1964 Rybnik_ - _
11:00 TS Podbeskidzie S.A.-UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice_ - _
11:00 BTS Rekord-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 GKS Pniówek 74 Pawłowice-GKS Radziechowy-Wieprz_ - _

Kolejka 14

sobota, 17.11.2018
11:00 KS ROW 1964 Rybnik-GKS Pniówek 74 Pawłowice_ - _
11:00 GKS Radziechowy-Wieprz-BTS Rekord_ - _
11:00 Ruch Chorzów S.A.-TS Podbeskidzie S.A._ - _
11:00 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice-KS Unia Racibórz_ - _

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski