Terminarz: Wszystkie zespoły | = U17 - II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych


Kolejka 1

sobota, 15.08.2020
10:00 h Ruch Chorzów S.A.-UKS Ruch Chorzów6 - 0
10:00 h UKS MOSiR Myszków-BS Polonia Bytom1 - 12
10:00 h Zagłębie Sosnowiec S.A.-Górnik Zabrze S.S.A.5 - 3
10:00 h PKS Józefka Chorzów-SKS Gwarek Zabrze4 - 1

Kolejka 2

piątek, 21.08.2020
11:00 h Ruch Chorzów S.A.-PKS Józefka Chorzów2 - 1
sobota, 22.08.2020
10:00 h SKS Gwarek Zabrze-Zagłębie Sosnowiec S.A.2 - 5
10:00 h Górnik Zabrze S.S.A.-UKS MOSiR Myszków14 - 0
10:00 h UKS Ruch Chorzów-BS Polonia Bytom2 - 4

Kolejka 3

sobota, 29.08.2020
10:00 h BS Polonia Bytom-Górnik Zabrze S.S.A.1 - 7
10:00 h UKS MOSiR Myszków-SKS Gwarek Zabrze1 - 11
10:00 h PKS Józefka Chorzów-UKS Ruch Chorzów2 - 2
11:30 h Zagłębie Sosnowiec S.A.-Ruch Chorzów S.A.3 - 2

Kolejka 4

sobota, 05.09.2020
10:00 h PKS Józefka Chorzów-Zagłębie Sosnowiec S.A.0 - 0
10:00 h UKS Ruch Chorzów-Górnik Zabrze S.S.A.3 - 1
10:00 h SKS Gwarek Zabrze-BS Polonia Bytom1 - 3
16:30 h Ruch Chorzów S.A.-UKS MOSiR Myszków7 - 0

Kolejka 5

sobota, 12.09.2020
10:00 h BS Polonia Bytom-Ruch Chorzów S.A.5 - 2
10:00 h Zagłębie Sosnowiec S.A.-UKS Ruch Chorzów5 - 0
10:00 h UKS MOSiR Myszków-PKS Józefka Chorzów0 - 1
16:30 h SKS Gwarek Zabrze-Górnik Zabrze S.S.A.1 - 2

Kolejka 6

sobota, 19.09.2020
10:00 h PKS Józefka Chorzów-BS Polonia Bytom1 - 4
11:30 h Ruch Chorzów S.A.-Górnik Zabrze S.S.A.1 - 7
niedziela, 20.09.2020
11:30 h UKS Ruch Chorzów-SKS Gwarek Zabrze3 - 1
15:00 h Zagłębie Sosnowiec S.A.-UKS MOSiR Myszków10 - 0

Kolejka 7

sobota, 26.09.2020
09:00 h SKS Gwarek Zabrze-Ruch Chorzów S.A.1 - 7
09:00 h Górnik Zabrze S.S.A.-PKS Józefka Chorzów5 - 3
10:00 h BS Polonia Bytom-Zagłębie Sosnowiec S.A.0 - 0
10:00 h UKS MOSiR Myszków-UKS Ruch Chorzów0 - 11

Kolejka 8

sobota, 03.10.2020
10:00 h BS Polonia Bytom-UKS MOSiR Myszków17 - 1
10:00 h Górnik Zabrze S.S.A.-Zagłębie Sosnowiec S.A.3 - 0
11:00 h UKS Ruch Chorzów-Ruch Chorzów S.A.2 - 2
niedziela, 04.10.2020
09:00 h SKS Gwarek Zabrze-PKS Józefka Chorzów3 - 5

Kolejka 9

sobota, 10.10.2020
10:00 h UKS MOSiR Myszków-Górnik Zabrze S.S.A._ - _
10:00 h PKS Józefka Chorzów-Ruch Chorzów S.A._ - _
10:00 h BS Polonia Bytom-UKS Ruch Chorzów_ - _
15:00 h Zagłębie Sosnowiec S.A.-SKS Gwarek Zabrze_ - _

Kolejka 10

sobota, 17.10.2020
10:00 h Ruch Chorzów S.A.-Zagłębie Sosnowiec S.A._ - _
11:00 h Górnik Zabrze S.S.A.-BS Polonia Bytom_ - _
11:00 h UKS Ruch Chorzów-PKS Józefka Chorzów_ - _
11:00 h SKS Gwarek Zabrze-UKS MOSiR Myszków_ - _

Kolejka 11

sobota, 24.10.2020
10:00 h UKS MOSiR Myszków-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 h Zagłębie Sosnowiec S.A.-PKS Józefka Chorzów_ - _
11:00 h Górnik Zabrze S.S.A.-UKS Ruch Chorzów_ - _
11:00 h BS Polonia Bytom-SKS Gwarek Zabrze_ - _

Kolejka 12

sobota, 31.10.2020
10:00 h Ruch Chorzów S.A.-BS Polonia Bytom_ - _
11:00 h SKS Gwarek Zabrze-Górnik Zabrze S.S.A._ - _
11:00 h PKS Józefka Chorzów-UKS MOSiR Myszków_ - _
11:00 h UKS Ruch Chorzów-Zagłębie Sosnowiec S.A._ - _

Kolejka 13

sobota, 07.11.2020
10:00 h Górnik Zabrze S.S.A.-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 h UKS MOSiR Myszków-Zagłębie Sosnowiec S.A._ - _
11:00 h SKS Gwarek Zabrze-UKS Ruch Chorzów_ - _
11:00 h BS Polonia Bytom-PKS Józefka Chorzów_ - _

Kolejka 14

niedziela, 15.11.2020
11:00 h PKS Józefka Chorzów-Górnik Zabrze S.S.A._ - _
11:00 h Zagłębie Sosnowiec S.A.-BS Polonia Bytom_ - _
11:00 h UKS Ruch Chorzów-UKS MOSiR Myszków_ - _
14:00 h Ruch Chorzów S.A.-SKS Gwarek Zabrze_ - _

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności