''Pracowite ferie w AP Ruch Chorzów'' - reportaż TVP3

W piątek, 24 stycznia, na treningu naszych juniorów młodszych z CLJ U17 pojawiła się ekipa TVP 3. 

Sprawdźcie, co zarejestrowała! 

Poprawiono: sobota, 25, styczeń 2020 06:47

Odsłony: 16

2003 - 2005: Jedyny taki trening otwarty dla bramkarzy! Zapraszamy 30 stycznia!

Uwaga! Nie lada gratka dla bramkarzy z roczników 2003 - 2005! 

Zapraszamy wszystkich golkiperów, którzy chcieliby zagrać w drużynach juniorskich Ruchu Chorzów S.A., w tym w Centralnej Lidze Juniorów U17, do udziału w treningu otwartym!

Zajęcia zostaną przeprowadzone pod bacznym okiem ikon Ruchu Chorzów, trenerów Ryszarda Kołodziejczyka oraz Piotra Lecha oraz z udziałem bramkarzy pierwszej drużyny "Niebieskich" - Kamila Lecha, Dawida Smuga i Tomasza Nowaka!

Na trening zapraszamy w czwartek, 30 stycznia br. Zbiórka o godz. 14.30 w nowym budynku klubowym na stadionie Ruchu Chorzów przy ul. Cichej 6.  

Zainteresowanych prosimy o potwierdzenie swojego udziału u Koordynatora naszej Akademii, Mateusza Michalika - tel. 660 881 094 lub mailowo na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Poprawiono: piątek, 24, styczeń 2020 14:29

Odsłony: 386

Urodziny trenera Igora Łukasika!

W dniu dzisiejszym swoje 28. urodziny świętuje asystent trenera drużyny CLJ U17, Igor Łukasik.

Z tej okazji spieszymy z życzeniami zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń oraz żeby uśmiech nigdy nie znikał z twarzy, troski omijały szerokim łukiem, a praca z "Niebieską" młodzieżą dostarczała tylko powodów do radości.

Sto Lat!

 

Poprawiono: poniedziałek, 20, styczeń 2020 09:19

Odsłony: 32

Kolejne wsparcie od ''Wielkiego Ruchu''! Dziękujemy!

Nasi juniorzy udali się dzisiaj do Żyliny, gdzie rozegrają dwa mecze sparingowe. Była to też znakomita okazja do zaprezentowania nowych dresów wyjściowych, których fundatorem zostało Stowarzyszenie Kibiców "WIELKI RUCH"!

O tym, jak dużą pomocą wspiera nas WR pisaliśmy niedawno tutaj. Dziś ponownie gorąco dziękujemy Zarządowi oraz wszystkim jego członkom za otrzymany sprzęt! Prezentuje się naprawdę wyśmienicie!

Jednocześnie zachęcamy wszystkich, którym dobro, nie tylko Niebieskiej młodzieży, ale i naszego Klubu leży na sercu do wstąpienia w szeregi Stowarzyszenia. To bardzo proste, a składka członkowska wynosi tylko 19,20 zł! Jak się zapisać? Kliknijcie TUTAJ. 

Poprawiono: sobota, 18, styczeń 2020 11:27

Odsłony: 1359

Czytaj więcej: Kolejne wsparcie od ''Wielkiego Ruchu''! Dziękujemy!

U16: Lipp i Starzyński powołani na turniej w Izraelu!

Przebywający na zgrupowaniu Talent Pro w Hiszpanii, Mateusz Lipp oraz Piotr Starzyński ponownie wyróżnieni powołaniem!

Na przełomie stycznia i lutego reprezentacja Polski do lat 16, w składzie której znaleźli się nasi zawodnicy, rozegra towarzyski turniej w Izraelu.

Rywalami biało-czerwonych będą Gruzja (29.01, godz. 11:00, NTC Shefayim), Białoruś (31.01, godz. 10:00, NTC Shefayim) oraz Izrael (02.02, godz. 16:00, NTC Shefayim).

Mateuszowi i Piotrkowi serdecznie gratulujemy!

Lista powołanych zawodników na turniej w Izraelu:

Poprawiono: środa, 15, styczeń 2020 20:49

Odsłony: 216

Czytaj więcej: U16: Lipp i Starzyński powołani na turniej w Izraelu!

Mateusz Michalik w sztabie szkoleniowym podczas zgrupowania Talent PRO!

W dniu dzisiejszym, w hiszpańskim Pinatar, rozpoczyna się tygodniowe zgrupowanie w ramach projektu PZPN, Talent Pro. Jak informowaliśmy wcześniej wyróżnionymi powołaniem zostali dwaj nasi zawodnicy z rocznika 2004 - Mateusz Lipp oraz Piotr Starzyński. 
To jednak nie koniec "Niebieskich" akcentów!

Z wielką dumą informujemy, że w sztabie szkoleniowym reprezentantów Polski znalazł się Koordynator ds. szkolenia naszej Akademii, trener juniorów U19 - Mateusz Michalik!