Sparingi, turnieje - rozpoczynamy przygotowania do rundy wiosennej!

Do rozpoczęcia rundy wiosennej coraz bliżej, więc przygotowania do jej inauguracji nabierają tempa, a nierozłącznym towarzyszem wznowionych treningów są, oczywiście, bezpośrednie konfrontacje z wymagającymi rywalami.
Nasze drużyny juniorskie, trampkarze oraz grupy młodzików i orlików sprawdzą się przed startem rozgrywek w meczach kontrolnych oraz turniejach, których harmonogram (sukcesywnie uzupełniany) przedstawiamy poniżej.

PLAN MECZÓW KONTROLNYCH I TURNIEJÓW MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN RUCHU CHORZÓW
(kliknij na wynik, aby zobaczyć opis spotkania)

U-19 / Centralna Liga Juniorów (1997 i młodsi)

16.01 - Ruch Chorzów - Urania Ruda Śl. 6:1

23.01 - Ruch Chorzów - rezerwy Ruch Chorzów 0:4

30.01 - Ruch Chorzów - ŁKS Łódź  3:3

13.02 - Ruch Chorzów - Karvina U19  0:2

20.02 - Ruch Chorzów - Hutnik Kraków (odwołany)

27.02 - Ruch Chorzów - Skałka Świętochłowice  5:1

U-17 / Liga Makroregionalna (1999 i młodsi)

17.01 - turniej halowy w Łaziskach III miejsce

23.01 - Stadion Chorzów - Ruch Chorzów  1:7

03.02 - Varsovia Escola Barcelona - Ruch Chorzów  0:1

06.02 - Vitkovice '99 - Ruch Chorzów 0:4

11.02 - Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów  7:0

13.02 - Karvina - Ruch Chorzów  0:1

16.02 - Bałtyk Koszalin - Ruch Chorzów 3:4

20.02 - Salos Szczecin - Ruch Chorzów (obóz w Rewalu) 0:6

27.02 - Ruch Chorzów - AP 21 Kraków  0:1

05-06.03 - turniej Stadion Chorzów  VII miejsce

12.03. - Ruch Chorzów - Korona Kielce 1:0

U-17 / II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (1999 i młodsi)

31.01 - Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 1:1

03.02 - Varsovia Escola Barcelona - Ruch Chorzów  6:1

08.02 - Górnik Zabrze - Ruch Chorzów  1:2

12.02 - Ruch Chorzów - SEMP Warszawa  3:1

16.02 - AP Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 0:2 (mecz przerwany)

20.02 - Salos Szczecin - Ruch Chorzów  0:5

13.03 - Ruch Chorzów - Gwarek Ornontowice 5:3

U-15 / I Wojewódzka Liga Trampkarzy  (2001 i młodsi)

31.01 - Ruch Chorzów - Ursus Warszawa 5:5

23.02 - Ruch Chorzów - Jarota Jarocin  3:0

25.02 - Ruch Chorzów - BBTS Podbeskidzie B-B 2000  1:1

06.03 - SFC Opava - Ruch Chorzów 4:3

U-14 / II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych (2002 i młodsi)

17.01 - Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów  3:0

24.01 - MKS Pogoń Ruda Śl. - Ruch Chorzów 2:2

30.01 - Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów  5:1

31.01 - turniej halowy WINBUD CUP (Chorzów)  V miejsce

07.02 - Ruch Chorzów 2003 - Ruch Chorzów 2002  0:8

20.02 - 27.02 - obóz w Jarocinie

26.02 - Ruch Chorzów - Jarota Jarocin 3:1

06.03 - SFC Opava - Ruch Chorzów  5:0

13.03 - Rozwój Katowice - Ruch Chorzów  6:1

U-13 / II Wojewódzka Liga Młodzików (2003 i młodsi)

09.01 - Rozwój Katowice - Ruch Chorzów (dwumecz 1:0 i 0:1)

09.01 - Ruch Chorzów - AP Staniki 3:0 

09.01 - Ruch Chorzów - Wieczysta Kraków 8:0

16.01 - Promotor (Górnik) Zabrze 2002 - Ruch Chorzów 8:1

24.01 - Ruch Chorzów - Raków Częstochowa  6:3

31.01 - Piast Gliwice - Ruch Chorzów  1:8

05.02 - Ruch Chorzów - Ursus Warszawa 4:3

07.02 - Ruch Chorzów 2003 - Ruch Chorzów 2002  0:8

14.02 - Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów  0:2

06.03 - BBTS Podbeskidzie B-B - Ruch Chorzów  3:1

13.03 - Ruch Chorzów - Ślask Wrocław  2:3

U-13 / IV Liga Młodzików (2003 i młodsi)

17.01 - turniej w Mysłowicach  III miejsce

24.01 - turniej w Zawierciu  VIII miejsce

24.02 - Grunwald Ruda Śl. - Ruch Chorzów  7:4

29.03 - ROW Rybnik - Ruch Chorzów

U-12 / II Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych (2004 i młodsi)

24.01 - Ruch Chorzów - Raków Częstochowa  1:2

31.01 - turniej w Świerklanach  I miejsce

07.02 - Ruch Chorzów - Pogoń Ruda Śl.  14:0

15 - 21.02 obóz w Kamieniu

- Ruch Chorzów - Forteca Świerklany  10:1

- Ruch Chorzów - Orlik Ruda Śl.  5:1

05.03 - Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów  1:5

13.03 - Ruch Chorzów - Ślask Wrocław  3:5

19.03 - ??

U-11 / V Liga Orlików (2005 i młodsi)

23.01 - turniej w Częstochowie  V miejsce

30.01 - turniej w Chorzowie V miejsce

15 - 21.02 obóz w Kamieniu

Ruch Chorzów - Forteca Świerklany  6:7

Ruch Chorzów - Orlik Ruda Śl.  9:0

Źródło: własne

NASI PARTNERZY