U-19/JSt.: Na inaugruację rundy wiosennej mecz o 8 punktów!

Doczekaliśmy się! Już jutro, w samo południe usłyszymy pierwszy gwizdek sędziego w meczu o ligowe punkty - rundę wiosenną rozpoczynają juniorzy starsi!  Pierwszy mecz i od razu spora dawka emocji - do Chorzowa przyjeżdża bowiem BTS Rekord, który w tabeli depcze Niebieskim po piętach.

Przypomnijmy, że nasz zespół prowadzony przez trenerów Ireneusza Psykałę oraz Adriana Gacha plasuje się na drugim miejscu ze stratą dwóch oczek do Podbeskidzia. Nasz jutrzejszy rywal rundę jesienną zakończył na trzeciej pozycji, a od Niebieskich dzieli go pięć punktów.

Pierwsze spotkanie obu drużyn zakończyło się pewnym zwycięstwem Niebieskich 5:2. Spoglądamy na statystyki, te przemawiają na naszą korzyść.

Więcej zwycięstw, mniej porażek i remisów, do tego 12 bramek mniej straconych jesienią. BTS wiedzie jednak prym w golach strzelonych i w poprzedniej rundzie zdobył ich 51 - najwięcej z wszystkich zespołów. System wylicza szansę na wygraną w stosunku 54:46 na korzyść Niebieskich - zapowiada się więc arcyciekawy mecz.

Zapraszamy na Kresy - sobota 4 marca, godz. 12.00 - walczymy o zwiększenie przewagi nad BTS-em o osiem punktów!

Porównanie bezpośrednie

Ruch Chorzów S.A.StatystykiBTS Rekord B-B
54,06% Szansa 45,95%
2 Aktualna pozycja 3
15 Mecze 15
12/1/2 Z/R/P (Total) 10/2/3
37 Punkty 32
46 : 14 Bramki 51 : 26

Zobacz aktualną TABELĘ I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych.

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski