U-19/JSt: GKS Gieksa Katowice - Ruch Chorzów - zapowiedź

W drugim meczu rundy wiosennej juniorzy starsi zmierzą się w sobotę z zajmującym 7 miejsce GKS-em Gieksa Katowice.
W pierwszym spotkaniu, z BTS-em Rekord, Niebiescy nie zachwycili, jednak zdołali zdobyć komplet punktów. Z kolei Gieksa rozpoczęła rundę rewanżową od małego potknięcia - w meczu z przedostatnim MOSiR-em Jastrzębie, po bezbramkowym remisie, zainkasowała jedynie jeden punkt.

W tabeli nasz zespół od katowiczan dzieli aż 15 punktów, jednak warto pamiętać, że jesienne spotkanie obu drużyn zakończyło się remisem 1:1 i był to, obok dwóch porażek, jedyny zremisowany mecz Niebieskich.
Statystyki zdecydowanie przemawiają na naszą korzyść - zarówno pod względem

zwycięstw, strzelonych i straconych bramek zostawiamy Gieksę w tyle. Czy wystąpimy w tym spotkaniu w roli faworyta? Zdecydowanie tak, jednak jak zwykle wszystko zweryfikuje boisko.

Pierwszy gwizdek sędziego na obiekcie Kolejarza Katowice przy ul. Alfreda 1 zabrzmi w sobotę, 11 marca o godzinie 18.00. Zapraszamy! 

GKS Gieksa KatowiceStatystykiRuch Chorzów S.A.
35,77% Szansa 64,23%
7 Aktualna pozycja 2
16 Mecze 16
7/4/5 Z/R/P (Total) 13/1/2
25 Punkty 40
32 : 28 Bramki 48 : 15

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski