U-19/U-17: Pierwsze mecze kontrolne na plus!

Przygotowanie do nowego sezonu nabierają rozpędu. Zarówno juniorzy starsi, jak i młodsi rozegrali w dniu dzisiejszym dwa mecze kontrolne. 

Przeciwnikiem podopiecznych trenera Ireneusza Psykały był zespół, z którym Niebiescy przegrali wiosną walkę o awans do Centralnej Ligi Juniorów.  TS Podbeskidzie, bo o nim mowa, zdobyło dziś na boisku bocznym stadionu przy ul. Cichej dwie bramki. Identyczną liczbą celnych trafień popisali się nasi zawodnicy i tak po golach Kamila Szkucika i Bartka Nowakowskiego spotkanie zakończyło się remisem 2:2..

W drugim z meczów kontrolnych góra byli Niebiescy. Zespół trenera Mateusza Michalika udał się do Sosnowca, gdzie zmierzył się z tamtejszym Zagłębiem.

Trzy bramki Jakuba Rudka i jedno trafienie Szymona Gemborysa ustanowiły wynik spotkania na 4:0.

Kolejnym sparingpartnerem naszych najstarszych ligowców będzie drużyna seniorów z Ligi Okręgowej, Pogoń  Ruda Śląska (sobota, 5 sierpnia).

Juniorzy młodsi rozegrają natomiast jeszcze w środę mecz kontrolny z Gwarkiem Zabrze (Kresy, godz. 14.00), następnie w sobotę, 5 sierpnia udadzą się na zgrupowanie do Szaflar.

Przypomnijmy, że 7 sierpnia przygotowania do sezonu rozpoczną pozostałe z naszych drużyn - ich plan dostępny jest TUTAJ.

Źródło: własne

REKLAMA

 

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski