Bartłomiej Kulejewski zgłoszony do rozgrywek Nice 1 Ligi! Dziś wyrusza z drużyną Krzysztofa Warzychy do Bytowa!

Nasz środkowy obrońca, Bartłomiej Kulejewski, został dziś uprawniony do gry w Nice 1 Liga i wyrusza wraz z drużyną Krzysztofa Warzychy na mecz z Bytovią Bytów! Na koszulce Bartka będzie widniał numer 22! 

Nasz środkowy obrońca urodził się 30 marca 2000 roku. W wieku 6 lat trafił do UKS-u Ruch Chorzów, a 7 lat później przeszedł pod skrzydła naszej Akademii. Przechodząc przez wszystkie szczeble szkolenia pod znakiem niebieskiej "eRki", w każdej z drużyn był jej filarem i stanowił o sile formacji defensywnej. W zakończonym sezonie sięgnął z juniorami młodszymi po srebrny medal Mistrzostw Polski.

Wielki talent Bartka nie uszedł uwadze trenera pierwszej drużyny, który zaprosił go na dwa ostatnie sparingi seniorów - ze Śląskiem Świętochłowice oraz Odrą Centrum Wodzisław. Śmiało można powiedzieć, że nasz defensor był jedną z najjaśniejszych postaci na boisku, a w pierwszym z meczów wpisał się nawet na listę strzelców!

Mamy nadzieję, że Bartek otrzyma szansę rychłego debiutu, a już niebawem, wzorem lat poprzednich (i obecnych), będzie siłą linii obronnej pierwszej drużyny Ruchu.

Serdecznie gratulujemy! Powodzenia!

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski