U19/JST: ''Gra się nieco rozmyła'' - hat-trick Szkucika pogrążył Gieksę

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH

  RUCH CHORZÓW - GKS GIEKSA KATOWICE 3:1 

Trener Ireneusz Psykała: W pierwszej połowie widzieliśmy mądry, skonsolidowany zespół, który realizował założony plan. Mieliśmy grać wysokim pressingiem i wychodziło nam to z dobrym skutkiem - strzeliliśmy trzy bramki. Zdominowaliśmy przeciwnika i w drugiej połowie pomysł był taki, że mieliśmy się dłużej utrzymywać przy piłce, niekoniecznie po przechwycie od razu atakować, ale zmusić Gieksę do biegania. Trochę nam ten koncept upadł po kontuzji bramkarza, Kuby Bieleckiego. Od tego momentu gra się nieco rozmyła, w naszych poczynaniach było więcej przypadku i pojedynczych akcji, aniżeli rozsądnej gry.

Mieliśmy dzisiaj sporo sytuacji, co jest plusem, a ich niewykorzystanie to ciągle problem do poprawy. Zdobyliśmy jeszcze dwie bramki, po których został odgwizdany spalony. Wynik powinien być wyższy. Gratulacje dla chłopaków, bo ten mecz należy ocenić bardzo pozytywnie.

Ruch Chorzów - GKS Gieksa Katowice 3:1 (3:0)

1:0 - Szkucik, 15 min.
2:0 - Szkucik, 27 min.
3:0 - Szkucik, 43 min.
1:3 - 65 min.

Skład Ruch Chorzów: Bielecki (60' Byszewski), Jaworek, Kulejewski, Małkowski (55' Zięba), Starzyński, Sikora, Machała, Górecki (75' Wiszyński), Winciersz (86' Piwko), Wdowik, Szkucik (90'+3 Mielczarek)

Żółte kartki: Małkowski, Kulejewski

Następny mecz: 01.10, godz. 11.00 BTS Rekord - Ruch Chorzów  

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski