U19/JSt: ''Widać było dojrzałość w grze'' - wygrana z dedykacją dla kontuzjowanego Mateusza Machały i ... Łukasza Surmy!

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH

BTS REKORD - RUCH CHORZÓW 0-2 

Trener Ireneusz Psykała: Rozegraliśmy bardzo dobry mecz. Mówiliśmy sobie o dominacji w trakcie gry i dzisiaj to się właśnie wydarzyło. Byliśmy wyrafinowani, szczególnie w drugiej połowie. Bramki padały po bardzo ładnych, składnych, szybkich akcjach. Może nie stworzyliśmy sobie aż tak dużo sytuacji, jak w poprzednich meczach, bo brakowało nam często tej przysłowiowej kropki nad i w polu karnym. Gratulacje dla chłopaków - widać było dojrzałość w grze, a to jest ważne. Przeciwnik nie stworzył nam żadnego zagrożenia.

Zwycięstwo dedykujemy Mateuszowi Machale, który doznał kontuzji w pierwszej połowie. Drugą dedykację kierujemy do Łukasza Surmy, który w piątek został oficjalnie pożegnany przez władze naszego Klubu. Uważamy, że tacy zawodnicy jak Łukasz są bezcenni, szczególnie dla młodych zawodników, którym wielokrotnie pokazywał drogę, jaką trzeba obrać w zawodowej piłce. Najlepszym przykładem jest obecny kapitan pierwszej drużyny, Maciek Urbańczyk, który przy nim dojrzewał. Pozdrowienia Łukasz! 

BTS Rekord - Ruch Chorzów 0-2 (0-0)

Bramki Ruch Chorzów: Wdowik 47', Piwko 90+1'

Bramki BTS Rekord: ---

Skład Ruch Chorzów: Byszewski- Jaworek, Zięba, Małkowski, Starzyński ( 90' Krawczyk), Machała (18' Wiszyński), (79' Górecki),Sikora, Wdowik (70' Piwko),Bogusz, Winciersz (80' Kuczyński), Szkucik ( Świątczak)

Rezerowi: Tarasz

Żółte kartki: Wiszyński, Piwko

Następny mecz: 07.10, godz. 11.00 Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski