U19/JSt: ''Mentalnie nie wytrzymaliśmy tego spotkania'' - wysoka wygrana w derbach Chorzowa

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH

RUCH CHORZÓW - GTV STADION ŚL. CHORZÓW 5:1

Trener Ireneusz Psykała: Pierwsza połowa i piętnaście minut po przerwie całkiem przyzwoite. Było troszkę ciężko na początku, bo przeciwnik nisko się ustawił, musieliśmy szukać, myśleć, aby dojść do sytuacji bramkowej. Po pierwszej bramce zrobiło się więcej miejsca i poszło to w tę stronę, że gra się nam rozeszła. Brakowało odpowiedzialności za to, co robimy i mówię to o całym zespole. Było to granie takie trochę podwórkowe. Nie wykorzystaliśmy całej masy sytuacji, gdzie wydawało się, że wynik będzie dwucyfrowy, a straciliśmy bramkę. Wynikło to z braku koncentracji i dwóch przegranych pojedynków w środku pola.

Boli nieodpowiedzialność i to w każdej kwestii, tej dotyczącej asekuracji, sposobu rozgrywania, koncentracji. Mentalnie nie wytrzymaliśmy tego spotkania.

Ruch Chorzów - GTV Stadion Śl. Chorzów 5:1 (2:0)

1:0 - Nowakowski, 28 min.
2:0 - Szkucik, 37  min.
3:0 - Wdowik, 55 min.
4:0 - Hołoś, 81 min.
4:1 - 85' min.
5:1 - Górecki, 95 min. 

Skład: Bielecki (65' Byszewski), Zięba (79' Krawczyk), Małkowski, Jaworek, Wiszyński, Machała (75' Górecki), Winciersz (70' Piwko), Rudek (75' Hołoś), Nowakowski, Wdowik (60' Dąbrowski), Szkucik (65' Świątczak); trener: Ireneusz Psykała, Adrian Gach

Następny mecz: 29.04, godz. 11.00, Bytomski Sport Polonia Bytom - Ruch Chorzów

Źródło: własne