U19/JSt: "Za bardzo się spieszyliśmy" - druga połowa przesądziła o wygranej w Bytomiu

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH

BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - RUCH CHORZÓW 0:4

Trener Ireneusz Psykała: Powiem trochę standardowo - niepotrzebna nerwowość i brak spokoju sprawia, że piłka nie wpada do bramki. Po pierwszym golu wszystko się zmienia, przeciwnik otwiera, a łatwość stwarzania przez nas sytuacji jest coraz większa. Polonia specjalnie nam nie zagrażała -  przed przerwą, gdzie nie zamknęliśmy szczelnie defensywy, zdołała nas dwa razy skontrować, natomiast w drugiej po dwóch stałych fragmentach gry oddała dwa niecelne strzały.

Dzisiaj brakowało więcej gry piłką, tego, żeby ją utrzymać, uporządkować szyki i stworzyć okazje do zdobycia bramki - za bardzo się spieszyliśmy. Cieszymy się, że zmiennicy po raz kolejny dali dobre zmiany i byli pozytywnym impulsem dla drużyny. Ważne jest też to, że znowu "przepuściliśmy" przez mecz wszystkich zawodników - to pokazuje, jak bardzo wyrównany mamy zespół.

Bytomski Sport Polonia Bytom - Ruch Chorzów 0:4 (0:0)

0:1 - Dąbrowski, 58 min.
0:2 - Nowakowski, 62 min.
0:3 - Świątczak, 63 min.
0:4 - Wdowik, 73 min.

Skład: Bielecki (65' Byszewski), Jaworek (46' Machała), Kulejewski (65' Zięba), Małkowski, Wiszyński, Starzyński, Dąbrowski (75' Piwko), Winciersz (46' Wdowik), Sikora (65' Hołoś), Nowakowski, Szkucik (46' Świątczak) ; trener: Ireneusz Psykała, Adrian Gach

Następny mecz: 07.04, godz. 11.00, Ruch Chorzów - Górnik Zabrze (Kresy)

Źródło: własne

NASI PARTNERZY