Nowakowski i Sikora zadebiutowali w Nice 1 Lidze, juniorzy starsi rozegrali sparing z pierwszą drużyną /foto/

We wczorajszym meczu z Puszczą Niepołomice debiuty w Nice 1 Lidze zanotowali dwaj nasi pomocnicy -  Bartosz Nowakowski i Patryk Sikora.

W dniu dzisiejszym trener Dariusz Fornalak mógł po raz kolejny przyjrzeć się młodym zawodnikom naszej Akademii, tym razem w bezpośredniej rywalizacji z piłkarzami pierwszego zespołu, którzy nie zagrali w meczu z Puszczą lub wystąpili w krótkim wymiarze czasu
Dla naszych juniorów była to z kolei okazja do podtrzymania rytmu meczowego, po tym jak nie doszło do skutku zaplanowane na sobotę spotkanie ligowe z Czarnymi-Góral Żywiec.

 

 

Ruch Chorzów – Ruch Chorzów U’19 1:0 (1:0)

1:0 - Mello, 16 min.

Ruch: Paszek – Starzyński, Kulejewski, Rutkowski, Kotus – Przybecki, Walski, Zawal, Sikora, Mello – Siedlik; trener: Dariusz Fornalak.

Ruch U’19: Bielecki – Jaworek, Zięba, Małkowski – Wiszyński, Dąbrowski, Piwko, Wdowik – Winciersz, Świątczak – Balicki; grali także: Byszewski, Krawczyk, Hołoś, Górecki, Siedlik; trener: Ireneusz Psykała.

FOTOGALERIA

Źródło: ruchchorzow.com.pl, własne

 

 

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski