U19/JSt: ''To jest nasz sukces'' - juniorzy kończą sezon jako niepokonani!!!

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW 0:3 

Trener Ireneusz Psykała: Zagraliśmy dzisiaj słabszy mecz, nierówny. Co prawda były momenty niezłe, ale pojawiała się niedokładność i niepotrzebne straty. W pierwszej połowie pomimo dominacji to Zagłębie stworzyło dwie groźne kontry, z których jedna powinna absolutnie zakończyć się bramką. Podanie wzdłuż pola karnego dawało rywalowi strzał na pustą bramkę, ale Bielu to jakimś cudem obronił. On tam po prostu nagle się znalazł zanim oddany został strzał. Niesamowite!

Parada meczu! W drugiej połowie wprowadziliśmy na boisku sześć zmian, takie zresztą było założenie, aby w tym meczu o prestiż wszyscy mogli zagrać i to jest nasz sukces. Wygrywamy słabe spotkanie i to też świadczy o tym, jak mocna jest drużyna. To, o co walczyliśmy od początku osiągnęliśmy - nie przegraliśmy ani jednego z wszystkich trzydziestu spotkań w tym sezonie. Oby baraże rozegrały się po naszej myśli. Na nich się teraz skupiamy.

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 0:3 (0:0)

0:1 - Winciersz, 73 min
0:2 - Winciersz, 87 min.
0:3 - Górecki, 90+2 min.

Skład: Bielecki (46' Byszewski), Krawczyk, Starzyński (46' Wiszyński), Zięba, Jaworski, Machała (46' Piwko) Dąbrowski, Sikora (46' Winciersz), Nowakowski (46' Hołoś), Wdowik, Szkucik (46' Świątczak); trener: Ireneusz Psykała, Adrian Gach

Rezerwowi: 

Następny mecz: koniec sezonu

Źródło: własne