U19/JSt: Walczymy o Ligę Centralną - w piątek kierunek Białystok!

Juniorzy starsi zakończony sezon mogą zaliczać do bardzo udanych - nie przegrali bowiem ani jednego z trzydziestu rozegranych spotkań ligowych! 

Tryumf z bycia niepokonanym po ostatnim meczu z Zagłębiem Sosnowiec nie uwidocznił się jednak wybuchem szału radości, albowiem każdy wie, że to dopiero część założonego na ten sezon planu.
Cel, do którego zmierza drużyna Ireneusza Psykały został jasno określony już przed startem sezonu - Centralna Liga Juniorów.
Teraz przyszła pora na wykonanie kolejnego z czterech pozostałych kroków w celu jego osiągnięcia, którym będzie pierwszy z dwóch barażów.

W drodze losowania Niebiescy zmierzą się ze zwycięzcą województwa podlaskiego, którym okazał się Hetman Białystok.

Rywale Niebieskich uplasowali się na pierwszym miejscu w tabeli odnotowując w trakcie dwóch rund czternaście zwycięstw i dwie porażki, co dało łącznie 42 punkty przy bilansie bramkowym 78 goli strzelonych do 20 straconych.

Areną pierwszego meczu barażowego, który odbędzie się 16 czerwca o godz. 15.00 będzie Stadion Miejski przy ul. Słonecznej w Białymstoku,  rewanż zostanie rozegrany na głównej płycie stadionu przy ul. Cichej cztery dni później, tj. 20 czerwca o godz. 17.00.

Dodajmy, że korzystne rozstrzygnięcie pierwszego dwumeczu z Hetmanem sprawi, że nasza drużyna w drugim barażu spotka się ze zwycięzcą pary Bałtyk Koszalin - PLUKS Pomologia Prószków - na wyjeździe 25 czerwca oraz na własnym terenie, 29 czerwca.

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków do wsparcia naszej drużyny poprzez głośny, kulturalny doping! Widzimy się 20 czerwca o godz. 17.00 na stadionie przy ul. Cichej 6!

Źródło: własne