U19: Rewanż z Hetmanem Białystok również zwycięski! /foto/

II BARAŻ O LIGĘ CENTRALNĄ

RUCH CHORZÓW - HETMAN BIAŁYSTOK 10:0 

Trener Ireneusz Psykała: Potraktowaliśmy mecz i przeciwnika jak zawsze poważnie nie sugerując się wynikiem pierwszego meczu. W związku z tym wynik rewanżu jest tak wysoki. Złożyła się na to dobra gra całego zespołu - założyliśmy sobie i oczekiwaliśmy wysokiej jakości na boisku i tak się stało. Cieszymy się, że w wielu fragmentach widzieliśmy duże tempo, szybkie i składne akcje, dzięki którym odnieśliśmy po raz kolejny zwycięstwo. Właśnie po to za każdym razem wychodzimy na boisko- chcemy wygrywać. Dziękujemy kibicom, że w tak dużej liczbie wspomagali nas dzisiaj na trybunach i mam nadzieję, że w meczu rewanżowym z Bałtykiem będzie to jeszcze szersza rzesza sympatyków Niebieskich.

Przed pierwszym meczem barażowym w Koszalinie mamy takie samo założenie jak zawsze - chcemy wygrać. 

Ruch Chorzów – Hetman Białystok 10:0 (6:0)

1:0 Bartłomiej Wdowik, 2 min.
2:0 Kacper Świątczak, 15 min.
3:0 Patryk Sikora, 22 min.
4:0 Dominik Małkowski, 29 min.
5:0 Dominik Małkowski, 35 min.
6:0 Mateusz Machała, 41 min.
7:0 Mateusz Winciersz, 63 min.
8:0 Albert Piwko, 87 min.
9:0 Albert Piwko, 88 min.
10:0 Mateusz Winciersz z rzutu wolnego, 90 min.

Ruch: Bielecki (46 Byszewski) – Jaworek, Machała, Małkowski (46 Zięba) – Starzyński, Dąbrowski, Sikora (46 Winciersz), Wiszyński (46 Piwko) – Nowakowski (46 Hołoś), Świątczak (46 Szkucik), Wdowik (46 Rudek); trener: Ireneusz Psykała.

Hetman: Makowski – Kubiak (46 Falkowski), Tarnogórski (76 Kwiatkowski), Płotnikow, Piekarski, Antoniuk (46 Szkiłądź), Orpik, Szeretucha, Trąbka, Leszek (70 Kuźmicz), Krzyżanowski; trener: Bogusław Nos.
Rezerwowy: Stupak.

Sędziował: Paweł Kukla (Kraków).

FOTOGALERIA

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski