U19/Baraże: ''Zremisowaliśmy niezasłużenie, ale trzeba się z tego wyniku cieszyć'' - bramka Małkowskiego na wagę jednego punktu /foto/

II BARAŻ O LIGĘ CENTRALNĄ

BAŁTYK KOSZALIN - RUCH CHORZÓW 1:1  

Trener Ireneusz Psykała: Zdecydowana przewaga po naszej stronie. W przeciągu całego spotkania stworzyliśmy wiele sytuacji bramkowych, przeciwnik oddał dwa strzały i z tego zdobył jednego gola. Nie ma się co rozwodzić. Zdobył gola i kropka. Pojawiło się u nas trochę nerwowości, choć nadal konstruowaliśmy atak. W doliczonym czasie zdobyliśmy absolutnie zasłużoną bramkę, a powinno ich być zdecydowanie więcej. Jest jednak drugi mecz - przeciwników, którzy bronią się całą dziesiątką mieliśmy w tym sezonie większość i myślę, że po raz kolejny sobie z tym poradzimy. Brawa dla chłopaków, że walczyli do końca. Zremisowaliśmy niezasłużenie, ale trzeba się z tego wyniku cieszyć. 

Bałtyk Koszalin - Ruch Chorzów 1:1  (1:0)

0:1  43 min.
1:1  Małkowski 90+3  min.

Bałtyk: De Clerck – Kulon, Walaszczyk, Zimnicki, Górka (86 Mamak), Bator, Gruchała-Węsierski, Trzmiel (87 Kramarz), Niemczyk (70 Ponurko), Rapita (59 Siarnecki), Ziółkowski; trener: Tomasz Pozorski.
Rezerwowi: Ignatowicz, Stępień, Jakubowski.

Ruch: Bielecki – Starzyński, Kulejewski, Małkowski, Wiszyński – Machała (54 Hołoś), Sikora – Nowakowski (82 Winciersz), Bogusz, Wdowik – Świątczak (68 Rudek); trener: Ireneusz Psykała.
Rezerwowi: Byszewski, Jaworek, Dąbrowski, Piwko.

Żółta kartka: Małkowski.

FOTOGALERIA 

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski