U19/Baraż o CLJ: Ruch Chorzów vs Bałtyk Koszalin - ostateczne rozstrzygnięcie!

O godzinie 17.00, w na płycie głównej Stadionu przy ulicy Cichej rozpocznie się ostatni w walce o Ligę Centralną mecz juniorów starszych, w którym Niebiescy zmierzą się z Bałtykiem Koszalin.

W pierwszym pojedynku podopieczni trenera Ireneusza Psykały byli bezapelacyjnie lepszą drużyną, jednak nie potrafili swojej przewagi udokumentować trafieniami do siatki rywali. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a bramkę na wagę jednego punktu zdobył w doliczonym czasie gry Dominik Małkowski. 

Prosto ze stadionu w Chorzowie przeprowadzona zostanie relacja live. Odnośnik do niej znajdziecie na głównej stronie Ruchu Chorzów.

Zapraszamy też do wzięcia udziału w naszym facebook'owym konkursie. Do wygrania dwie koszulki naszych juniorów, którzy w sezonie 2017/2018 debiutowali w Nice 1 Liga - Bartłomieja Kulejewskiego oraz Pawła Starzyńskiego. Klikamy: https://www.facebook.com/apruchchorzow.

Na facebook'u będziemy Was również informować o aktualnym wyniku spotkania!

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na trybunę główną - wstęp wolny. Nie zapomnijcie - stadion, ul. Cicha 6, godz. 17.00! Wasz doping na pewno się przyda!