U18: Juniorzy starsi szlifują formę na zgrupowaniu w Cieszynie

Juniorzy starsi rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu!

Drużyna prowadzona przez trenera Ireneusza Psykałę oraz jego asystentów, Mateusza Sobotę i Igora Łukasika (zastąpił on Adriana Gacha, który dołączył do sztabu pierwszej drużyny) wróciła do treningów przed tygodniem, natomiast w minioną niedzielę wyjechała na siedmiodniowe zgrupowanie do Cieszyna.

W środę „Niebiescy” rozegrali sparing z występującym w klasie okręgowej Tempem Puńców, pokonując rywali po bramkach Świątczaka, Rudka i Iwanka 4:2.

W sobotę, na zakończenie obozu, zmierzą się z kolei z juniorami słowackiego MSK Żylina.

Zaplanowany na 4 sierpnia, pierwszy ligowy mecz Ligi Centralnej U18 z Górnikiem Zabrze został przełożony na 29 sierpnia, a powodem tego jest rozgrywany w Zabrzu turniej im. Ernesta Pohla, w którym wezmą udział zarówno zabrzanie, jak i nasz zespół.
Wkrótce więcej informacji na ten temat. 

Kadra juniorów starszych na zgrupowanie w Cieszynie:

Rafał Aksamit, Adrian Dąbrowski, Szymon Gemborys, Marek Gierut, Kamil Głowa, Szymon Gniełka, Tomasz Hołoś, Daniel Iwanek, Dominik Kaletka, Szymon Kalisz, Krystian Krawczyk, Mateusz Machała, Oskar Machulec, Dawid Mazurek, Jakub Nowak, Tomasz Nowak, Marcin Przybyła, Kevin Rocki, Jakub Rudek, Gerard Strzelec, Kacper Świątczak, Mateusz Winciersz.

Źródło: własne, ruchchorzow.com.pl

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski