U18/CLJ: ''Możemy się tylko cieszyć'' - zła passa przełamana, Niebiescy rozbili Zagłębie Lubin /foto/

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U18

RUCH CHORZÓW - ZAGŁĘBIE LUBIN 5:1 

Trener Irenusz Psykała: Dzisiaj było widać przede wszystkim zespół. Trzeba pochwalić chłopaków za walkę i zaangażowanie. Pojawiła się nareszcie jakość w grze, ale przede wszystkim to, czego brakowało wcześniej, kolektyw. Być może w pierwszym fragmencie gry, po naiwnym błędzie i straconej z rzutu karnego bramce, jeszcze nie wyglądało to tak, jak miało, ale to, że potrafiliśmy się z tego pozbierać świadczy o tym, że w tej drużynie drzemią ogromne możliwości! I mentalne, i piłkarskie. Możemy się tylko cieszyć, nie będziemy opowiadać tu cudów, że nagle gramy rewelacyjnie. Po prostu wygraliśmy mecz i myślimy już o kolejnym, który chcielibyśmy zagrać na takim samym przyzwoitym poziomie.

Dziś trzeba chwalić tylko chłopaków. Przełamać się z zespołem, który często dominuje w tej lidze, to ogromna wartość, a że wynik jest taki, a nie inny... cóż, rewelacja!

Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin 5:1 (1:1)

0:1  8 min.
1:1 Marcin Przybyła, 37 min.
2:1 Daniel Iwanek, 50 min.
3:1 Tomasz Hołoś, 66 min.
4:1 Bartłomiej Wdowik, 77 min.
5:1 Szymon Gemborys, 88 min.

Ruch: Aksamit – Nowak, Machała, Peda, Rocki – Hołoś (80 Winciersz), Dąbrowski, Iwanek (80 Kalisz), Wdowik – Przybyła (77 Gemborys), Rudek (85 Gierut); trener: Ireneusz Psykała.
Rezerwowi: Bielecki, Świątczak, Krawczyk.

Następny mecz: 22.09, godz. 13.30 Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów

Źródło: własne

 

NASI PARTNERZY