U18/CLJ: ''Czekamy na stabilizację obrony'' - przegrana z portowcami /foto/

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U18

RUCH CHORZÓW - POGOŃ SZCZECIN 1:2

Trener Irenusz Psykała: Przegraliśmy mecz w pierwszej połowie, bo zagraliśmy niefrasobliwie w defensywie, a bramki traciliśmy w banalny sposób i to w sytuacjach, gdzie nic się nie działo. To nie pomaga. Próbowaliśmy, oczywiście reagować, w przerwie wprowadziliśmy zmiany i to podziałało. Chłopcy zagrali ambitnie i mądrze w drugiej połowie i choć trzeba przyznać, że mieliśmy masę sytuacji bramkowych, to Pogoń również stworzyła sobie okazję "sam na sam" z bramkarzem. Tak więc remis był w naszym zasięgu, musimy jednak tracić mniej bramek.

Czekamy na stabilizację obrony, co łatwe nie będzie, bo z kolejnego meczu przez żółte kartki wyeliminowani zostali nasi obrońcy Machała i Peda. Łapiemy spójność, a potem musimy szukać kolejnego wyboru. Jak prześledzimy wszystkie mecze, wciąż czegoś brakuje jeśli chodzi o ustawienie i emocje chłopaków. Jesteśmy bardzo zadowoleni z drugiej połowy, jednak tutaj sumuje się bramki z obu i liczy się cały mecz. 

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 1:2 (0:2)

0:1 -  4 min. (karny)
0:2 -  19 min.
1:2 -  Hołoś, 61 min.

Ruch: Aksamit, Nowak, Krawczyk, Machała (46' Dąbrowski), Bąk (23' Peda), Gierut, Winciersz, Gemborys (76' Przbyła), Rudek, Iwanek, Świątczak (56' Hołoś); trener: Ireneusz Psykała

Rezerwowi: Bielecki,, Kalisz, Kaletka

Kartki: Machała, Peda

Następny mecz: 19.10, godz. 11.00 Lech Poznań - Ruch Chorzów

Źródło: własne

 

NASI PARTNERZY