CLJ: OKS Odra Opole i Pogoń Szczecin rywalami Niebieskich

Zarówno juniorzy starsi, jak i młodsi rozegrają swoje spotkania w pierwszy dzień majówkowego weekendu.

Jako pierwsi na murawę wybiegną podopieczni trenera Mateusza Michalika, którzy w ramach 10. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U17 zmierzą się na własnym terenie z Odrą Opole.
Po sześciu wygranych z rzędu Niebiescy doznali trzech porażek i z dorobkiem 18. punktów zajmują trzecie miejsce w tabeli, tracąc do liderującego Zagłębie 5 oczek.
Z kolei opolanie nie zaznali w tej rundzie jeszcze smaku zwycięstwa i po trzech remisach oraz sześciu przegranych okupują ostatnie miejsce w tabeli. 

Dodajmy, że w pierwszym spotkaniu obu zespołów górą była nasza drużyna, która po hat-tricku Bartka Korbeckiego i jednym trafieniu Roberta Rotuskiego wygrała 4:1.

CLJ U17: Ruch Chorzów - OKS Odra Opole, 4 maja (sobota), godz. 11:00; Cicha 6 (boisko boczne) /wynik live na naszym Facebook'u/

Punktualnie o godz. 14.00, w Szczecinie rozpocznie się mecz 26. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U18. Drużyna trenera Ireneusza Psykały zmierzy się z Pogonią, która z dorobkiem 41 punktów plasuje się na szóstym miejscu w tabeli. Niebiescy uzbierali do tej pory 22. oczka i zajmują przedostatnią lokatę. Sytuacja ta może ulec jednak zmianie w przypadku korzystnego wyniku w Szczecinie. Trzy punkty zagwarantują naszej drużynie przesunięcie na 13. miejsce. 

Przypomnijmy, że w Chorzowie lepsi o jedną bramkę okazali się szczecinianie wygrywając 2:1. Autorem jedynego gola dla "Niebieskich" był Tomasz Hołoś.

CLJ U18: Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, 4 maja (sobota), godz. 14:00 /wynik live na naszym Facebook'u/

Życzymy powodzenia!

Źródło: własne