CLJ: Starsi o utrzymanie, młodsi o miejsce na podium

Przed naszym zespołem z CLJ U18 arcyważny i arcytrudny pojedynek z wiceliderem tabeli, Śląskiem Wrocław. W meczu rozegranym we Wrocławiu drużyna Ireneusza Psykały musiała przełknąć bardzo gorzką pigułkę przegrywając aż 1:7 - autorem honorowego trafienia był wówczas Mateusz Winciersz. Niebiescy w końcówce rundy złapali jednak wiatr w żagle i od pięciu spotkań pozostają niepokonani. Tak dobra postawa poskutkowała tym, że nasza drużyna losy utrzymania ma ciągle w swoich rękach. W przypadku korzystnego rezultatu w meczu ze Śląskiem ostateczna walka o pozostanie w CLJ-ce rozegra się w ostatnim spotkaniu sezonu, w którym Niebiescy zmierzą się na wyjeździe z Escolą Varsovia. Trzymamy kciuki!

U-18 Liga Centralna

26.05, godz. 12.00  Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław /Cicha 6 (wynik LIVE na naszym Facebook'u

Juniorzy młodsi zmierzą się w tej kolejce z Zagłębiem Lubin. W pierwszym spotkaniu trzy bramki i trzy punkty zapisali na swoim koncie rywale, którzy liderują w tabeli CLJ U17 z przewagą sześciu oczek nad Górnikiem Zabrze i ośmiu nad Niebieskimi. Do końca rozgrywek pozostały zaledwie dwa mecze, więc drużyna Mateusza Michalika, chcąc myśleć o końcowym miejscu na podium nie może pozwolić sobie na potknięcie - plasujący się tuż za nią Śląsk Wrocław odnotowuje zaledwie dwa oczka straty. 

U-17 Liga Centralna
25.05, godz. 12.00  Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin / Cicha 6  (wynik LIVE na naszym Facebook'u)

Źródło: własne 

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności