CLJ: Na zakończenie sezonu z Escolą Varsovia i Górnikiem Zabrze

Nasze zespoły występujące w Ligach Centralnych U18 i U17 czekają ostanie batalie o ligowe punkty. Juniorzy starsi zmierzą się w Warszawie z Escolą, natomiast młodsi w Zabrzu z Górnikiem. Oba mecze zostaną rozegrane w sobotę, 1 czerwca. 

Przypomnijmy, że obie nasze drużyny wezmą jeszcze udział w finałowym turnieju Mistrzostw Śląska. Więcej na ten temat można dowiedzieć się TUTAJ.

Przegrywając w niedzielnym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław, Niebiescy stracili szansę na utrzymanie w Lidze Centralnej U18. W ostatnim meczu  sezonu drużyna Ireneusza Psykały zmierzy się na wyjeździe z jedenastą drużyną w tabeli, Escolą. W Chorzowie górą byli warszawiacy, którzy wygrali 2:1. Honorowe trafienie dla naszego zespołu odnotował Mateusz Winciersz. 

U-18 Liga Centralna
01.06, godz. 12.00  Escola Varsovia - Ruch Chorzów (wynik LIVE na naszym Facebook'u)

Wielkie Derby Śląska pomiędzy drugą w tabeli drużyną Górnika a czwartym zespołem Niebieskich, które dzieli dokładnie pięć punktów odbędzie się w sobotę, o godz. 16.00 w Zabrzu. Zabrzanie są już pewni fotela wicelidera, z kolei nasz zespół w przypadku wygranej i potknięcia Śląska może zakończyć sezon na najniższym stopniu podium. W pierwszym meczu hat-trickiem popisał się Bartłomiej Korbecki, dzięki czemu nasza drużyna pokonała rywala zza miedzy 3:2

U-17 Liga Centralna
01.06, godz. 16.00  Górnik Zabrze - Ruch Chorzów (wynik LIVE na naszym Facebook'u)


Źródło: własne

NASI PARTNERZY