Trener Ireneusz Psykała: "Graliśmy bardzo nierówno"

Nasi juniorzy występujący w rozgrywkach Ligi Centralnej zakończyli sezon na siódmym miejscu w tabeli z dorobkiem 46 punktów. W 30 rozegranych spotkaniach trzynastokrotnie wychodzili z pojedynków zwycięscy, 10 razy musieli uznać wyższość przeciwników, a w siedmiu końcowy wynik był remisowy. W meczach Niebieskich padło w sumie 75 bramek, z czego 44 autorstwa naszych zawodników, a 31 rywali.

TRENER IRENEUSZ PSYKAŁA: "Oczekiwania przed sezonem były diametralnie inne, bo wydawało się nam, że jak najbardziej możemy walczyć o pierwszą trójkę w tabeli. W naszej grze brakowało jednak jakości, która...

charakteryzowała nas w poprzednim sezonie, gdzie nie schodziliśmy poniżej pewnego pułapu - nawet jeśli przydarzył się nam słabszy mecz. Tutaj graliśmy bardzo nierówno, co odzwierciedla siódma pozycja w tabeli. Plusem niewątpliwie jest to, że dużo młodych chłopaków pojawiło się w trakcie tego sezonu i być może zaowocuje to już w przyszłym.
Póki co pozostajemy w treningu do 24 czerwca. Później chłopców czeka niecały miesiąc odpoczynku, a na 20 lipca wyznaczony został pierwszy trening przed nowym sezonem, w którym rozgrywki ligowe ruszają już z początkiem sierpnia.
Czekają nas również zmiany w sztabie. Daniel Kandzior nie będzie już pełnił funkcji kierownika drużyny, co jest dla nas ogromną stratą. Bardzo dobrze razem funkcjonowaliśmy, wszelkie problemy były zawsze rozwiązane. Umieliśmy sobie poradzić w tej trudnej rzeczywistości, a to bardzo ważne. Kto go zastąpi? Na chwilę obecną nie wiadomo".

Źródło: własne