Terminarz : --U-19 I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH--

Kolejka 1

niedziela, 13.08.2017
11:00 BTS Rekord B-B-Zagłębie Sosnowiec S.A._ - _
11:00 UKS Ruch Chorzów-GKS Gieksa Katowice_ - _
11:00 TS Czarni Góral Żywiec-Górnik Zabrze SSA_ - _
11:00 KKS Czarni Sosnowiec-TS Polonia Bytom_ - _
11:00 TS Podbeskidzie S.A.-GTV Stadion Śląski Chorzów_ - _
11:00 Tyski Sport S.A.-KS ROW 1964 Rybnik_ - _
11:00 SKS Gwarek Zabrze-KS Rozwój Katowice_ - _
11:00 Ruch Chorzów S.A.-MKP Odra Centrum W. Śl._ - _

Kolejka 2

niedziela, 20.08.2017
11:00 Zagłębie Sosnowiec S.A.-MKP Odra Centrum W. Śl._ - _
11:00 KS Rozwój Katowice-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 KS ROW 1964 Rybnik-SKS Gwarek Zabrze_ - _
11:00 GTV Stadion Śląski Chorzów-Tyski Sport S.A._ - _
11:00 TS Polonia Bytom-TS Podbeskidzie S.A._ - _
11:00 Górnik Zabrze SSA-KKS Czarni Sosnowiec_ - _
11:00 GKS Gieksa Katowice-TS Czarni Góral Żywiec_ - _
11:00 BTS Rekord B-B-UKS Ruch Chorzów_ - _

Kolejka 3

niedziela, 27.08.2017
11:00 UKS Ruch Chorzów-Zagłębie Sosnowiec S.A._ - _
11:00 TS Czarni Góral Żywiec-BTS Rekord B-B_ - _
11:00 KKS Czarni Sosnowiec-GKS Gieksa Katowice_ - _
11:00 TS Podbeskidzie S.A.-Górnik Zabrze SSA_ - _
11:00 Tyski Sport S.A.-TS Polonia Bytom_ - _
11:00 SKS Gwarek Zabrze-GTV Stadion Śląski Chorzów_ - _
11:00 Ruch Chorzów S.A.-KS ROW 1964 Rybnik_ - _
11:00 MKP Odra Centrum W. Śl.-KS Rozwój Katowice_ - _

Kolejka 4

niedziela, 03.09.2017
11:00 Zagłębie Sosnowiec S.A.-KS Rozwój Katowice_ - _
11:00 KS ROW 1964 Rybnik-MKP Odra Centrum W. Śl._ - _
11:00 GTV Stadion Śląski Chorzów-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 TS Polonia Bytom-SKS Gwarek Zabrze_ - _
11:00 Górnik Zabrze SSA-Tyski Sport S.A._ - _
11:00 GKS Gieksa Katowice-TS Podbeskidzie S.A._ - _
11:00 BTS Rekord B-B-KKS Czarni Sosnowiec_ - _
11:00 UKS Ruch Chorzów-TS Czarni Góral Żywiec_ - _

Kolejka 5

niedziela, 10.09.2017
11:00 TS Czarni Góral Żywiec-Zagłębie Sosnowiec S.A._ - _
11:00 KKS Czarni Sosnowiec-UKS Ruch Chorzów_ - _
11:00 TS Podbeskidzie S.A.-BTS Rekord B-B_ - _
11:00 Tyski Sport S.A.-GKS Gieksa Katowice_ - _
11:00 SKS Gwarek Zabrze-Górnik Zabrze SSA_ - _
11:00 Ruch Chorzów S.A.-TS Polonia Bytom_ - _
11:00 MKP Odra Centrum W. Śl.-GTV Stadion Śląski Chorzów_ - _
11:00 KS Rozwój Katowice-KS ROW 1964 Rybnik_ - _

Kolejka 6

sobota, 16.09.2017
11:00 GKS Gieksa Katowice-SKS Gwarek Zabrze_ - _
11:00 Zagłębie Sosnowiec S.A.-KS ROW 1964 Rybnik_ - _
11:00 GTV Stadion Śląski Chorzów-KS Rozwój Katowice_ - _
11:00 TS Polonia Bytom-MKP Odra Centrum W. Śl._ - _
11:00 Górnik Zabrze SSA-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 BTS Rekord B-B-Tyski Sport S.A._ - _
11:00 UKS Ruch Chorzów-TS Podbeskidzie S.A._ - _
11:00 TS Czarni Góral Żywiec-KKS Czarni Sosnowiec_ - _

Kolejka 7

niedziela, 24.09.2017
11:00 KS ROW 1964 Rybnik-GTV Stadion Śląski Chorzów_ - _
11:00 KKS Czarni Sosnowiec-Zagłębie Sosnowiec S.A._ - _
11:00 TS Podbeskidzie S.A.-TS Czarni Góral Żywiec_ - _
11:00 Tyski Sport S.A.-UKS Ruch Chorzów_ - _
11:00 SKS Gwarek Zabrze-BTS Rekord B-B_ - _
11:00 Ruch Chorzów S.A.-GKS Gieksa Katowice_ - _
11:00 MKP Odra Centrum W. Śl.-Górnik Zabrze SSA_ - _
11:00 KS Rozwój Katowice-TS Polonia Bytom_ - _

Kolejka 8

niedziela, 01.10.2017
11:00 GKS Gieksa Katowice-MKP Odra Centrum W. Śl._ - _
11:00 Zagłębie Sosnowiec S.A.-GTV Stadion Śląski Chorzów_ - _
11:00 TS Polonia Bytom-KS ROW 1964 Rybnik_ - _
11:00 Górnik Zabrze SSA-KS Rozwój Katowice_ - _
11:00 BTS Rekord B-B-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 UKS Ruch Chorzów-SKS Gwarek Zabrze_ - _
11:00 TS Czarni Góral Żywiec-Tyski Sport S.A._ - _
11:00 KKS Czarni Sosnowiec-TS Podbeskidzie S.A._ - _

Kolejka 9

niedziela, 08.10.2017
11:00 TS Podbeskidzie S.A.-Zagłębie Sosnowiec S.A._ - _
11:00 Tyski Sport S.A.-KKS Czarni Sosnowiec_ - _
11:00 SKS Gwarek Zabrze-TS Czarni Góral Żywiec_ - _
11:00 Ruch Chorzów S.A.-UKS Ruch Chorzów_ - _
11:00 MKP Odra Centrum W. Śl.-BTS Rekord B-B_ - _
11:00 KS Rozwój Katowice-GKS Gieksa Katowice_ - _
11:00 KS ROW 1964 Rybnik-Górnik Zabrze SSA_ - _
11:00 GTV Stadion Śląski Chorzów-TS Polonia Bytom_ - _

Kolejka 10

niedziela, 15.10.2017
11:00 GKS Gieksa Katowice-KS ROW 1964 Rybnik_ - _
11:00 Zagłębie Sosnowiec S.A.-TS Polonia Bytom_ - _
11:00 Górnik Zabrze SSA-GTV Stadion Śląski Chorzów_ - _
11:00 BTS Rekord B-B-KS Rozwój Katowice_ - _
11:00 UKS Ruch Chorzów-MKP Odra Centrum W. Śl._ - _
11:00 TS Czarni Góral Żywiec-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 KKS Czarni Sosnowiec-SKS Gwarek Zabrze_ - _
11:00 TS Podbeskidzie S.A.-Tyski Sport S.A._ - _

Kolejka 11

niedziela, 22.10.2017
11:00 KS ROW 1964 Rybnik-BTS Rekord B-B_ - _
11:00 Tyski Sport S.A.-Zagłębie Sosnowiec S.A._ - _
11:00 SKS Gwarek Zabrze-TS Podbeskidzie S.A._ - _
11:00 Ruch Chorzów S.A.-KKS Czarni Sosnowiec_ - _
11:00 MKP Odra Centrum W. Śl.-TS Czarni Góral Żywiec_ - _
11:00 KS Rozwój Katowice-UKS Ruch Chorzów_ - _
11:00 GTV Stadion Śląski Chorzów-GKS Gieksa Katowice_ - _
11:00 TS Polonia Bytom-Górnik Zabrze SSA_ - _

Kolejka 12

niedziela, 29.10.2017
11:00 GKS Gieksa Katowice-TS Polonia Bytom_ - _
11:00 Zagłębie Sosnowiec S.A.-Górnik Zabrze SSA_ - _
11:00 BTS Rekord B-B-GTV Stadion Śląski Chorzów_ - _
11:00 UKS Ruch Chorzów-KS ROW 1964 Rybnik_ - _
11:00 TS Czarni Góral Żywiec-KS Rozwój Katowice_ - _
11:00 KKS Czarni Sosnowiec-MKP Odra Centrum W. Śl._ - _
11:00 TS Podbeskidzie S.A.-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 Tyski Sport S.A.-SKS Gwarek Zabrze_ - _

Kolejka 13

niedziela, 05.11.2017
11:00 KS ROW 1964 Rybnik-TS Czarni Góral Żywiec_ - _
11:00 SKS Gwarek Zabrze-Zagłębie Sosnowiec S.A._ - _
11:00 Ruch Chorzów S.A.-Tyski Sport S.A._ - _
11:00 MKP Odra Centrum W. Śl.-TS Podbeskidzie S.A._ - _
11:00 KS Rozwój Katowice-KKS Czarni Sosnowiec_ - _
11:00 GTV Stadion Śląski Chorzów-UKS Ruch Chorzów_ - _
11:00 TS Polonia Bytom-BTS Rekord B-B_ - _
11:00 Górnik Zabrze SSA-GKS Gieksa Katowice_ - _

Kolejka 14

niedziela, 12.11.2017
11:00 Zagłębie Sosnowiec S.A.-GKS Gieksa Katowice_ - _
11:00 BTS Rekord B-B-Górnik Zabrze SSA_ - _
11:00 UKS Ruch Chorzów-TS Polonia Bytom_ - _
11:00 TS Czarni Góral Żywiec-GTV Stadion Śląski Chorzów_ - _
11:00 KKS Czarni Sosnowiec-KS ROW 1964 Rybnik_ - _
11:00 TS Podbeskidzie S.A.-KS Rozwój Katowice_ - _
11:00 Tyski Sport S.A.-MKP Odra Centrum W. Śl._ - _
11:00 SKS Gwarek Zabrze-Ruch Chorzów S.A._ - _

Kolejka 15

niedziela, 19.11.2017
11:00 KS ROW 1964 Rybnik-TS Podbeskidzie S.A._ - _
11:00 GKS Gieksa Katowice-BTS Rekord B-B_ - _
11:00 Ruch Chorzów S.A.-Zagłębie Sosnowiec S.A._ - _
11:00 MKP Odra Centrum W. Śl.-SKS Gwarek Zabrze_ - _
11:00 KS Rozwój Katowice-Tyski Sport S.A._ - _
11:00 GTV Stadion Śląski Chorzów-KKS Czarni Sosnowiec_ - _
11:00 TS Polonia Bytom-TS Czarni Góral Żywiec_ - _
11:00 Górnik Zabrze SSA-UKS Ruch Chorzów_ - _

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski