Kulisy turnieju Orlików U10! /VIDEO/

Zapraszamy do obejrzenia kulis Turnieju Orlików U10 z okazji 100-lecia Ruchu Chorzów, jaki odbył się w sobotę, 20 czerwca na boisku Kresy w Chorzowie.

Dziękujemy raz jeszcze  drużynom z Rudy Śląskiej: Gwieździe, Pogonii, Slavii, Uranii, jak również AKS-owi Mikołów oraz chorzowskiej Józefce i TS AKS za uświetnienie swoją obecnością imprezy z okazji jubileuszu naszego Klubu.

Film dostępny jest TUTAJ. 

Poprawiono: czwartek, 25, czerwiec 2020 10:34

Odsłony: 100

Turniej Orlików U10 z okazji 100-lecia Ruchu Chorzów rozegrany! /foto/

W dniu dzisiejszym na Kresach odbył się Turniej Orlików U10 z okazji 100-lecia Ruchu Chorzów, który pierwotnie miał być rozegrany 19 kwietnia. Pandemia pokrzyżowała nasze plany, jednak zniesione w ostatnim czasie obostrzenia sprawiły, że ponownie mogliśmy cieszyć oko grającymi w piłkę dzieciakami! 

Rywalizacja "każdy z każdym", blisko trzy godziny grania dla każdej z drużyn, a do tego brak klasyfikacji końcowej - dziś najważniejsze było to, że zawodnicy znowu mogli się spotkać w liczniejszym gronie  i  rywalizować na zielonej murawie.

U10: Podium w rudzkim turnieju ''Jastrząb Cup''

Młodzi zawodnicy kategorii wiekowej U10 wzięli wczoraj udział w rudzkim turnieju "Jastrząb Cup".

Nasza drużyna stanęła ostatecznie na najniższym stopniu podium, a najlepszym zawodnikiem w gronie "Niebieskich" został wybrany Kuba Okoniewski.

Trener Krzysztof Hałgas: Bardzo dużym pozytywem było to, że kilka bramek, które zdobyliśmy padło po akcjach rozgrywanych od naszego bramkarza i wymianie kilku podań piłka wpadała do siatki. Praca, która wykonywana jest na treningach przynosi efekty i jest potwierdzeniem, że kierunek, w którym dążymy jest prawidłowy.

Poprawiono: poniedziałek, 03, luty 2020 18:11

Odsłony: 893

Czytaj więcej: U10: Podium w rudzkim turnieju ''Jastrząb Cup''

U10: Niebiescy na turnieju Bełchatów CUP

Podopieczni trenera Roberta Krajcera z rocznika 2010 zameldowali się wczoraj na silnie obsadzonym turnieju Bełchatów CUP.

Niebiescy mieli możliwość zmierzenia się z takimi zespołami jak GKS Bełchatów, Ślęza Wrocław, Znicz Pruszków, Odra Opole, Parasol Wrocław, Widzew Łódź, APN Piotrków Trybunalski, Champions Oława, Wisła Płock czy Legia Warszawa. 

Najlepsza okazała się ekipa Znicza Pruszków a tuż za nią uplasował się Młody Widzew oraz drużyna gospodarzy z Bełchatowa. Nasza drużna zajęła miejsce szesnaste. 

Sprawdźcie wyniki spotkań:

Poprawiono: niedziela, 05, styczeń 2020 15:32

Odsłony: 461

Czytaj więcej: U10: Niebiescy na turnieju Bełchatów CUP

U10: ''Z meczu na mecz było coraz lepiej'' - podsumowanie jesieni

W ostatnim z podsumowań rundy jesiennej przedstawiamy najmłodszy z naszych zespołów ligowych - Orlik U10. 

Drużyna prowadzona przez trenera Roberta Krajcera na półmetku rozgrywek (rewanże rozegrane zostaną wiosną) zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów w dziewięciu meczach. Młodzi Niebiescy mogą pochwalić się jedną z najlepszych defensyw w lidze (ustępują jedynie liderującemu GKS-owi Gieksa Katowice jedną bramką), albowiem stracili tylko 29 goli.  Bardzo dobrze spisała się rónież formacja ofensywna - nasz zespół trafiał do siatki rywali 105 razy. 

Trener Robert Krajcer: Zdecydowanie czwarte miejsce, które zajęliśmy powoduje niedosyt.

Poprawiono: wtorek, 03, grudzień 2019 09:11

Odsłony: 644

Czytaj więcej: U10: ''Z meczu na mecz było coraz lepiej'' - podsumowanie jesieni

2009-2014: Piątkowe zajęcia treningowe odwołane!

Informujemy, że zaplanowane na piątek, 13 września, popołudniowe zajęcia treningowe dla dzieci z roczników 2009 - 2015 nie odbędą się z powodu odbywającego się na terenie Kompleksu Sportowego "Kresy" w Chorzowie turnieju im. Gerarda Cieślika.  

Przepraszamy za zaistniałą zmianę i zapraszamy na kolejny trening zgodnie z harmonogramem w poniedziałek, 16 września.

Jednocześnie przypominamy, że w środę, 11 września, rozpoczną się zajęcia ogólnorozwojowe z grupą SPARTAN. które prowadzone są na hali przy ul. Omańkowskiej 1 w Chorzowie w następujących godzinach: 

ZAJĘCIA Z GRUPĄ SPARTAN: 

Środy, godz. 16.00 U5, U6, U7 (roczniki 2015 - 2013)

Środy, godz. 17.00 - U8, U9, U10 (roczniki 2012 - 2009)

Poprawiono: poniedziałek, 09, wrzesień 2019 13:06

Odsłony: 509

Czytaj więcej: 2009-2014: Piątkowe zajęcia treningowe odwołane!

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności