2008-2014: Nie macie planów na sierpień? Zapraszamy na coroczną akcję ''Wakacje z Ruchem''!

Akademia Piłkarska Ruch Chorzów oraz UKS Ruch Chorzów serdecznie zapraszają wszystkie dzieci z roczników 2008 - 2014 do wzięcia udziału w sierpniowych treningach piłkarskich!

Doskonalenie umiejętności piłkarskich poprzez świetną zabawę to wspaniała alternatywa dla tych, którzy w sierpniu nie planują wyjazdu na wakacyjny wypoczynek. Na każdego uczestnika naszej akcji "Wakacje z Ruchem" czeka pamiątkowa koszulka, a ostatnie zajęcia odbędą się na płycie głównej stadionu przy ul. Cichej! Nie zabraknie na nich wyjątkowych gości!

Trener Koordynator grup naborowych, Łukasz Bereta: Przed nami czwarta edycja akcji "Wakacje w Ruchu". Z roku na rok cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem, liczymy więc na to, że i teraz będzie podobnie. Istotne jest to, że wychodzimy z inicjatywą nie tylko do zawodników naszej Akademii, bądź UKS-u Ruch Chorzów, ale do wszystkich dzieci - chłopców, dziewczynek - które chciałyby aktywnie spędzać popołudnia na świeżym powietrzu. Każdy jest u nas mile widziany!

Wykwalifikowana kadra trenerska, nauka przez zabawę, kontakt z rówieśnikami, poznanie podstawowych zasad fair-play - wszystko to wpływa na dzieci bardzo pozytywnie. Dzięki temu uczą się one dobrej organizacji, zwiększają pewność siebie i podnoszą samoocenę. Proponujemy aktywny wypoczynek w ruchu z Ruchem. Startujemy 2 sierpnia - treningi odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek o tej samej porze. Dodatkowo każdy z uczestników naszej akcji otrzyma pamiątkową koszulkę treningową, a podczas ostatnich zajęć będzie się mógł poczuć jak zawodnicy pierwszego zespołu, którzy także będą uczestniczyli w treningu na głównej płycie stadionu przy ulicy Cichej!

Zaplanowane na drugi miesiąc wakacji zajęcia będą odbywały się na boisku Kresy w Chorzowie przy ul. Wolności 139 w każdy wtorek oraz czwartek w godzinach od 16.30 do 18.00.

Pierwszy trening odbędzie się w czwartek, 2 sierpnia.

Koszt udziału w zajęciach wynosi 100 złotych - opłatę wraz z wypełnioną deklaracją, którą będzie można odebrać od trenera prowadzącego lub pobrać na naszej stronie w ostatnim tygodniu lipca, należy uiścić trenerowi w dniu pierwszych zajęć. 

Młodzi piłkarze proszeni są o zabranie ze sobą stroju sportowego, obuwia przystosowanego do gry na sztucznej nawierzchni oraz niegazowanego napoju.

Odpowiedzi na wszelkie pytania udziela Trener Koordynator grup naborowych, Łukasz Bereta - tel: 517 545 329 po 15 lipca.

Zobaczcie jak wyglądało zakończenie naszej ubiegłorocznej akcji "Wakacje z Ruchem" - filmik dostępny jest TUTAJ

Serdecznie zapraszamy!

A tak wyglądały nasze pierwsze sierpniowe zajęcia w ubiegłym roku:

Źródło: wasne