U10/2008: ''Zmieniała się świadomość i zaangażowanie'' - podsumowanie sezonu zwieńczonego awansem

Przedstawiamy ostatnie, jedenaste podsumowanie zakończonego sezonu, a w nim o najmłodszej z naszych drużyn U10, która do do rozgrywek ligowych została zgłoszona po raz pierwszy w historii naszej Akademii.

Podopieczni trenerów Roberta Krajcera i Łukasza Berety rozpoczęli jesień w IV Okręgowej Lidze Orlików Młodszych i o najwyższe cele walczyli przez cały rok, bez możliwości awansu na półmetku rozgrywek, czyli wiosną! 

Młodzi Niebiescy wygrali 15 z 18 spotkań z  imponującą średnią

zdobytych goli, która wyniosła niemal 10 trafień na mecz! W sumie zdobyli ich 176, tracąc przy tym niemal trzykrotnie mniej, bo 75.

Dzięki dobrej postawie nasz zespół wywalczył awans i w pierwszej rundzie nowego sezonu rozpocznie walkę o punkty w III Lidze Wojewódzkiej. Brawo!

TABELA IV OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH:

Trener Robert Krajcer: To był bardzo trudny, ale i udany rok. Wywalczyliśmy awans do ligi trzeciej zdobywając na 18 meczów 43 punkty i ponad 170 bramek. Chłopcy w przeciągu sezonu zrobili ogromny progres, co potwierdzał każdy kolejny mecz, który rozgrywali. Widać było jak zmieniała się świadomość i zaangażowanie w treningi, dzięki czemu duża część grupy naborowej dostała się do klasy sportowej Akademii. Wraz z trenerem Łukaszem Beretą bardzo dziękujemy chłopcom za wspólnie spędzony rok, a zawodnikom powodzenia i dalszych sukcesów w piłce. 

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ROZGRYWKI LIGOWE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności