U10/2010: ''Runda pełna wzlotów i upadków'' - wygrana w derbach Ruchu na zakończenie rozgrywek /foto/

IV KATOWICKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH 

 UKS RUCH CHORZÓW - RUCH CHORZÓW 1:8 


W dniu dzisiejszym ostatni mecz rundy jesiennej rozegrał nasz zespół Orlików Młodszych, który pokonał w meczu "wyjazdowym" UKS Ruch Chorzów 1:8.

Podopieczni trenera Roberta Krajcera po sześciu zwycięstwach i trzech przegranych spotkaniach uplasowali się na czwartym miejscu w tabeli z dorobkiem osiemnastu punktów oraz bilansem 63 bramek strzelonych i 46 straconych. 

Trener Robert Krajcer:  Derbami Ruchu zakończyliśmy pierwszą rundę rozgrywek. Mecz był zacięty, oglądaliśmy na boisku dużo walki. Cieszę się, że zagraliśmy kolejne dobre spotkanie, udało nam się przejąć inicjatywę i coraz lepiej zaczynamy grać w obronie. Bardzo dobrze zaprezentowali się ponownie młodsi zawodnicy, co również jest powodem do radości. 

Podsumowując był to ciężki okres, ponieważ gramy w lidze rocznika starszego, a nasi chłopcy na dobrą sprawę dopiero uczą się grać. Ta runda była pełna wzlotów i upadków, przeplataliśmy dobre mecze ze słabszymi. W pierwszych spotkaniach popełnialiśmy wiele błędów w obronie tracąc przez to dużo bramek. W miarę upływu czasu obrona spisywała się coraz lepiej, pojawił się natomiast problem z wykorzystywaniem tworzonych sytuacji. Mam nadzieję, że dzięki ciężko przepracowanemu okresowi zimowemu wiosną pokażemy się z dobrej strony.

UKS Ruch Chorzów - Ruch Chorzów 1:8 (1:5)

Bramki Ruch Chorzów: Bibel -3, Porębski -2, Grymel, Molerus, Okoniewski 

Skład: Chodzidło, Bibel, Czyba, Follert, Gielezy, Grymel, Koszembar, Kolar, Herko, Molerus, Fulara, Okoniewski, Porębski, Sprot, Ullmann

Następny mecz: koniec rundy jesiennej

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ROZGRYWKI LIGOWE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności