U10: ''Z meczu na mecz było coraz lepiej'' - podsumowanie jesieni

W ostatnim z podsumowań rundy jesiennej przedstawiamy najmłodszy z naszych zespołów ligowych - Orlik U10. 

Drużyna prowadzona przez trenera Roberta Krajcera na półmetku rozgrywek (rewanże rozegrane zostaną wiosną) zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów w dziewięciu meczach. Młodzi Niebiescy mogą pochwalić się jedną z najlepszych defensyw w lidze (ustępują jedynie liderującemu GKS-owi Gieksa Katowice jedną bramką), albowiem stracili tylko 29 goli.  Bardzo dobrze spisała się rónież formacja ofensywna - nasz zespół trafiał do siatki rywali 105 razy. 

Trener Robert Krajcer: Zdecydowanie czwarte miejsce, które zajęliśmy powoduje niedosyt.

Przegraliśmy trzy mecze z drużynami, które w tabeli znajdują się przed nami, ale walczyliśmy jak równy z równym ustępując rywalom o jedną czy dwie bramki. Mam nadzieję, że w kolejnej rundzie wyeliminujemy proste błędy i poprawimy skuteczność, przez co będziemy się liczyli w walce o pierwsze miejsce.

Mamy bardzo młodych zawodników, drużyna składa się z chłopców z rocznika 2010, jest również dwóch rok młodszych. Przez pryzmat całej rundy na początku nasza gra nie wyglądała tak, jakbyśmy sobie tego życzyli, jednak z meczu na mecz było coraz lepiej, a to dobrze rokuje na przyszłość. 

Jesienią wzięliśmy udział w ciekawych turniejach, m.in. w Warszawie i Będzinie, gdzie mieliśmy okazję mierzyć się z mocnymi zespołami i na pewno było to dla nas dobre doświadczenie. Po lidze rozegraliśmy już mecze sparingowe z APN-em Knurów oraz chorzowskim AKS-em. Czeka nas jeszcze jedno spotkanie towarzyskie, z Piłkarzem Sosnowiec. Ostatni trening zaplanowany został na 19 grudnia, a już 4 stycznia udamy się na turniej do Bełchatowa.

 Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ROZGRYWKI LIGOWE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności