U10: Niebiescy na turnieju Bełchatów CUP

Podopieczni trenera Roberta Krajcera z rocznika 2010 zameldowali się wczoraj na silnie obsadzonym turnieju Bełchatów CUP.

Niebiescy mieli możliwość zmierzenia się z takimi zespołami jak GKS Bełchatów, Ślęza Wrocław, Znicz Pruszków, Odra Opole, Parasol Wrocław, Widzew Łódź, APN Piotrków Trybunalski, Champions Oława, Wisła Płock czy Legia Warszawa. 

Najlepsza okazała się ekipa Znicza Pruszków a tuż za nią uplasował się Młody Widzew oraz drużyna gospodarzy z Bełchatowa. Nasza drużna zajęła miejsce szesnaste. 

Sprawdźcie wyniki spotkań:

Wyniki grupowe:

GKS BEŁCHATÓW - I LEGIA II 3:3
ŚLĘZA WROCŁAW - II LEGIA I 2:5
ZNICZ PRUSZKÓW - ŚLĘZA WROCŁAW I  2:3
ODRA OPOLE - PARASOL WROCŁAW 0:1
RUCH CHORZÓW - WIDZEW ŁÓDŹ 1:2
APN PIOTRKÓW TRYB. - GKS BEŁCHATÓW II 1:1
CHAMPIONS OŁAWA - WISŁA PŁOCK 1:0
MŁODY WIDZEW - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2:1
LEGIA II - WIDZEW ŁÓDŹ 3:1
LEGIA I - GKS BEŁCHATÓW II 3:1
ŚLĘZA WROCŁAW I - WISŁA PŁOCK 2:3
PARASOL WROCŁAW ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3:1
GKS BEŁCHATÓW I - RUCH CHORZÓW 4:1
ŚLĘZA WROCŁAW II - APN PIOTRKÓW TRYB. 3:1
ZNICZ PRUSZKÓW - CHAMPIONS OŁAWA 7:0
ODRA OPOLE - MŁODY WIDZEW 2:4
LEGIA II - RUCH CHORZÓW 1:0
LEGIA I - APN PIOTRKÓW TRYB. 2:1
ŚLĘZA WROCŁAW I - CHAMPIONS OŁAWA 0:1
PARASOL WROCŁAW - MŁODY WIDZEW 0:0
WIDZEW ŁÓDŹ - GKS BEŁCHATÓW I 1:4
GKS BEŁCHATÓW - II ŚLĘZA WROCŁAW II 2:2
WISŁA PŁOCK - ZNICZ PRUSZKÓW 0:1
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ODRA OPOLE 0:1

Klasyfikacja grupowa:

LIGA MISTRZÓW

A1 GKS BEŁCHATÓW I
B1 LEGIA SOCCER SCHOOLS I
C1 ZNICZ PRUSZKÓW
D1 MŁODY WIDZEW  
 
LIGA EUROPY

A2 LEGIA SOCCER SCHOOLS II
B2 ŚLĘZA WROCŁAW II
C2 CHAMPIONS OŁAWA
D2 PARASOL WROCŁAW
 
EKSTRAKLASA

A3 WIDZEW ŁÓDŹ
B3 GKS BEŁCHATÓW II
C3 WISŁA PŁOCK
D3 ODRA OPOLE
 
PUCHAR POLSKI

A4 RUCH CHORZÓW
B4 APN PIOTRKÓW TRYB.
C4 ŚLĘZA WROCŁAW I  
D4 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Faza pucharowa:

GKS BEŁCHATÓW - I MŁODY WIDZEW 0:3
LEGIA SOCCER SCHOOLS II - PARASOL WROCŁAW 0:0
WIDZEW ŁÓDŹ - ODRA OPOLE 0:2
RUCH CHORZÓW - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1:1
LEGIA SOCCER SCHOOLS I - ZNICZ PRUSZKÓW 1:2
ŚLĘZA WROCŁAW II - CHAMPIONS OŁAWA 2:6
GKS BEŁCHATÓW II - WISŁA PŁOCK 3:1
APN PIOTRKÓW TRYB. - ŚLĘZA WROCŁAW I  1:2
MŁODY WIDZEW - ZNICZ PRUSZKÓW 2:2
PARASOL WROCŁAW - CHAMPIONS OŁAWA 0:2
ODRA OPOLE - WISŁA PŁOCK 4:2
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ŚLĘZA WROCŁAW I  4:0
GKS BEŁCHATÓW I LEGIA - SOCCER SCHOOLS I 4:0
LEGIA SOCCER SCHOOLS II - ŚLĘZA WROCŁAW II 3:0
WIDZEW ŁÓDŹ - GKS BEŁCHATÓW II 4:1
RUCH CHORZÓW - APN PIOTRKÓW TRYB. 2:1
MŁODY WIDZEW - LEGIA SOCCER SCHOOLS I 3:0
PARASOL WROCŁAW - ŚLĘZA WROCŁAW II 6:0
ODRA OPOLE - GKS BEŁCHATÓW II 5:0
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - APN PIOTRKÓW TRYB. 2:1
ZNICZ PRUSZKÓW - GKS BEŁCHATÓW I 8:0
CHAMPIONS OŁAWA - LEGIA SOCCER SCHOOLS II 6:2
WISŁA PŁOCK - WIDZEW ŁÓDŹ 0:0
ŚLĘZA WROCŁAW I - RUCH CHORZÓW 4:2

Klasyfikacja końcowa:

LIGA MISTRZÓW

ZNICZ PRUSZKÓW
MŁODY WIDZEW
GKS BEŁCHATÓW I
LEGIA SOCCER SCHOOLS I
 
LIGA EUROPY

CHAMPIONS OŁAWA
PARASOL WROCŁAW
LEGIA SOCCER SCHOOLS II
ŚLĘZA WROCŁAW II
 
EKSTRAKLASA

ODRA OPOLE
WIDZEW ŁÓDŹ
GKS BEŁCHATÓW II
WISŁA PŁOCK
 
PUCHAR POLSKI

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
ŚLĘZA WROCŁAW I  
RUCH CHORZÓW
APN PIOTRKÓW TRYB.

Kadra: Grymel Krzysztof, Bibel Arek, Czyba Bory,s Okoniewski Jakub, Witulski Piotr, Porębski Szymon, Fey Bartosz, Gerus Dominik, Droździk Milan, Mazur Alan

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności